اردوغان به عربستان، قطر و کویت سفر می کند
اردوغان به عربستان، قطر و کویت سفر می کند

رئیس جمهور ترکیه در تاریخ ۲۳ و ۲۴ جولای برای بررسی آخرین تحولات منطقه و بحران دوحه رهسپار کشورهای عربستان سعودی، کویت و قطر خواهد شد . به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه در تاریخ ۲۳ و ۲۴ جولای برای بررسی آخرین تحولات منطقه و بحران دوحه […]

رئیس جمهور ترکیه در تاریخ ۲۳ و ۲۴ جولای برای بررسی آخرین تحولات منطقه و بحران دوحه رهسپار کشورهای عربستان سعودی، کویت و قطر خواهد شد .
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه در تاریخ ۲۳ و ۲۴ جولای برای بررسی آخرین تحولات منطقه و بحران دوحه رهسپار کشورهای عربستان سعودی، کویت و قطر خواهد شد .
براساس بیانیه دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری ترکیه، اردوغان در سفر به عربستان سعودی با «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه و «محمد بن سلمان» ولیعهد و وزیر دفاع این کشور دیدار می کند.
اردوغان سپس به کویت رفته و با «شیخ صباح احمد جابر صباح» امیر این کشور بحث و رایزنی خواهد کرد.
اردوغان در پایان به دوحه رفته و با «شیخ تمیم بن حماد» امیر قطر دیدار خواهد کرد.
پیش بینی می شود در این دیدارها روابط دو جانبه و موضوعات منطقه ای و جهانی مورد بحث و گفتگو قرار گیرد. همچنین در دیدار با مقامات این کشورها آخرین تحولات مرتبط با تحریم دوحه توسط برخی از کشورهای عربی به رهبری عربستان و اقدامات لازم جهت این بحران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.