تعویق سفر رییس جمهوری به آذربایجان‌شرقی
تعویق سفر رییس جمهوری به آذربایجان‌شرقی

استاندار آذربایجان شرقی روز یکشنبه در پیامی ضمن تسلیت درگذشت همشیره رییس جمهوری از به تعویق افتادن سفر حجت الاسلام و المسلمین روحانی به استان خبر داد. متن پیام محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی، به این شرح است: “خبر درگذشت مرحومه «صدیقه فریدون» همشیره مکرمه حجت‌الاسلام‌ والمسلمین دکتر حسن روحانی موجب تأثر و تألم فراوان […]

استاندار آذربایجان شرقی روز یکشنبه در پیامی ضمن تسلیت درگذشت همشیره رییس جمهوری از به تعویق افتادن سفر حجت الاسلام و المسلمین روحانی به استان خبر داد.

متن پیام محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی، به این شرح است:

“خبر درگذشت مرحومه «صدیقه فریدون» همشیره مکرمه حجت‌الاسلام‌ والمسلمین دکتر حسن روحانی موجب تأثر و تألم فراوان گردید.

اینجانب به نمایندگی از مردم قدرشناس آذربایجان شرقی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان استان، این مصیبت را به رئیس جمهور محترم و خانواده معزز آن مرحومه، تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان از درگاه باری‌تعالی صبر و اجر خواستارم.

به همین مناسبت به اطلاع مردم شریف آذربایجان شرقی می‌رسانم که سفر رئیس جمهور به تبریز که قرار بود روز دوشنبه انجام شود، به زمان دیگری موکول شده است.

امیدواریم سفر دکتر روحانی و اعضای هیأت محترم دولت که طی روزهای آینده انجام خواهد شد، موجب تسریع در روند توسعه و پیشرفت استان شود.

قرار بود آذربایجان شرقی فردا میزبان رییس جمهوری و جمعی از اعضای کابینه در راستای پنجمین سفر رییس دولت تدبیر و امید به این استان باشد.

دیدار با مردم مناطق زلزله زده، افتتاح خط آهن میانه – بستان‌ آباد و افتتاح چندین طرح حوزه نیرو و بهداشت و درمان از جمله برنامه های سفر یک روزه روحانی به آذربایجان شرقی بود.