کد خبر:21587
پ
در سفر یک روزه معاون راهداری کشور به استان فارس :

قرارگیری در کریدور اتصال جنوب به مرکز،یکی ازویژگی های راه استان است

به گزارش پگاه خبر؛معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در سفر یک روزه به فارس از محورهای مواصلاتی و پروژه‌های راهداری این استان بازدید بعمل آورد. دکتر اکبری با حضور در استان فارس از محورهای مواصلاتی شهرستان های شیراز، کوار،فیروزآباد و جهرم بازدید کرد. معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در […]

به گزارش پگاه خبر؛معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در سفر یک روزه به فارس از محورهای مواصلاتی و پروژه‌های راهداری این استان بازدید بعمل آورد.

دکتر اکبری با حضور در استان فارس از محورهای مواصلاتی شهرستان های شیراز، کوار،فیروزآباد و جهرم بازدید کرد.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در حاشیه این بازدیدها گفت : استان فارس در حوزه حمل و نقل جاده ای استان موقعیتی استراتژیک دارد و به همین دلیل پروژه‌های عمرانی حوزه راهداری این استان همواره از اهمیت بالایی برخوردار است.

دکتر اکبری افزود: قرارگیری در کریدور اتصال جنوب به مرکز ، تردد بالا به دلیل محورهای ترانزیتی و شریانی از دیگر ویژگی های راه های استان است که اهمیت کار راهداری مستمر این استان را چندبرابر می کند.

 معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در این بازدیدیک روزه از محورها و پروژه های راهداری فارس در شهرستان های شیراز، کوار، فیروزآباد و جهرم بازدید کرد .

گفتنی است در این بازدید، دکتر رضایی رئیس کمیسیون عمران و نماینده مردم شریف شهرستان های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی و مهندس سیاهپور مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان، راستیار معاون راهداری فارس و تنی چند از مسولان شهرستان های مذکور نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ابراهیم عباسی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید