کد خبر:11265
پ
استاندار فارس در دیدار با گروه های جهادی استان:

نباید میان گروه های مختلف خط کشی کرد

استاندار فارس گفت: ارزش کار جهادی برای ما اصلی مسلم و پذیرفته شده است و اگرچه پاداش جهادگران با خداوند است اما وظیفه مسئولین قدردانی ، تشویق و حمایت از این جهادگران است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با گروه های جهادی استان با بیان این که […]

استاندار فارس گفت: ارزش کار جهادی برای ما اصلی مسلم و پذیرفته شده است و اگرچه پاداش جهادگران با خداوند است اما وظیفه مسئولین قدردانی ، تشویق و حمایت از این جهادگران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با گروه های جهادی استان با بیان این که روحیه جهادی و اعتقادی در جوانان این استان ریشه دارد و این حرکت همچنان رو به رشد خواهد بود ، افزود: ما با روحیه و فعالیت های جهادی آشنایی داریم و تجارب خوبی از این اقدامات در دهه ۶۰ کسب کرده ایم.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر این که در سال ۹۸ اتفاقاتی رخ داد که هر کدام به تنهایی می توانست یک نظام سیاسی را به مخاطره اندازد ، اظهارداشت: اگر همدلی و تیزبینی و دوراندیشی و رهبری هوشمندانه نبود قطعا با مشکلات جدی روبرو می شدیم.

وی با اشاره به این که بحران های عظیم سال ۹۸ نتوانست خدشه ای به ارکان اساسی نظام وارد کند ، گفت: دلیل این پایداری حضور و همراهی همه ارکان حکومت بود.

استاندارفارس ادامه داد: نباید میان گروه های مختلف خط کشی کرد زیرا این خط کشی ها به تضعیف کشور منتهی می شود.

دکتر رحیمی افزود: جلسات متعددی با گروه های مختلف جهادی استان فارس داشته ایم و تلاش کرده ایم کمک های مجموعه های توانمند را در اختیار گروه های جهادی قرار دهیم تا به محرومان خدمت کنند.

نماینده عالی دولت در استان فارس گفت: روحیه برادری و اخوت که گروه های جهادی طلایه دار آن هستند سرمایه اصلی این ملت است که باید از آن پاسداری کنیم.

وی با تاکید بر این که برخی پروژه های بزرگ استان فارس توسط گروه های توانمند و سازمان یافته جهادی اجرا می شود ، تصریح کرد: از مشارکت گروه های جهادی مردمی در اجرای پروژه های کوچک تر نیز استقبال می کنیم.

دکتر رحیمی گفت: تاکنون حمایت های متعددی از طرح های رفع آسیب های اجتماعی داشته ایم و در خصوص حمایت از زنان سرپرست خانواده در محلات محروم شیراز و شهرستان ها اقدامات موثری صورت داده ایم.

استاندار فارس با بیان این که گروه های جهادی را از خودمان و خود را از گروه های جهادی می دانیم، گفت: اگر بدون خط کشی، همدلانه حرکت کنیم شیرینی اقدامات ما به کام مردم می نشیند و رضایت خداوند و مردم را جلب می کنیم.

در این جلسه تعدادی از گروه های جهادی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید