کد خبر:10977
پ

اقدام قاطعانه مدیریت بیمارستان ابوعلی سینا شیراز

در پی انتشار اخباری مبنی بر اخراج ۳۰نفراز کادر درمانی بیمارستان پیوند اعضا بیمارستان ابن سینا ،دفتر روابط عمومی این مرکز درمانی جزییاتی از ماجرای اخراج این تعداد را صادر کرد . جا دارد در این روزهای کرونایی که کادر درمان با ایثار و جانفشانی خود در خط مقدم مبارزه با کرونا و حفظ سلامت […]

در پی انتشار اخباری مبنی بر اخراج ۳۰نفراز کادر درمانی بیمارستان پیوند اعضا بیمارستان ابن سینا ،دفتر روابط عمومی این مرکز درمانی جزییاتی از ماجرای اخراج این تعداد را صادر کرد .

جا دارد در این روزهای کرونایی که کادر درمان با ایثار و جانفشانی خود در خط مقدم مبارزه با کرونا و حفظ سلامت مردم عزیز از جان و سلامتی خود گذشته اند با فراهم اوردن فضای روانی سالم نه تنها با اخبار ناصحیح و ایجاد حواشی موجبات تشویش اذهان عمومی جامعه باشیم.بلکه پسندیده است با مسئولیت پذیری و درک شرایط خاص در راستای آرامش روان جامعه و قدردانی از طبقه زحمت کش درمان گامی برداریم.
پیروز درج خبر اخراج جمعی از پرسنل بیمارستان، به اطلاع می رساند مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ابوعلی سینای شیراز در کنار توجه به همه ابعاد کمی و کیفی حیطه درمان و ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی مطلوب، صیانت از حقوق بیمار و توجه به کرامت انسانی افراد را یک وظیفه لاینفک در همه ی سیاست های کلان مجموعه مد نظر دارد و در این خصوص انجام وظایف محوله به صورت توام همواره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
در این راستا هرگونه کم کاری، سو استفاده، ترک کار و ایجاد اخلال در سیستم در مان از سوی افراد فرصت طلب، با هر بهانه ای که موجبات به خطر انداختن جان بیماران را فراهم آورد پذیرفته نبوده و مجموعه حق برخورد مقتضی با این افراد را برای خود محفوظ میداند.
توضیحا در این مورد خاص این افراد خارج از سیستم قانونی مجموعه و اخلاق حرفه ای، با ترک محل کار خود قبل از شروع عمل جراحی باعث کنسل شدن عمل افرادی شدند که به دلیل شیوع بیماری کرونا بیش از دوماه در نوبت عمل بسر می بردند و سلامتی بیماران را فدای پذیرش درخواست های خود قرار دادند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید