کد خبر:9885
پ

شمار تلفات حوادث جوی ۱۰ استان به ۱۱ نفر رسید

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مرگ ۱۱ نفر بر اثر حوادث جوی در استان های هرمزگان، بوشهر، فارس، سیستان و بلوچستان، قم، گیلان، خراسان جنوبی، مازندران، سمنان و کرمان خبر داد. مجتبی خالدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی با ارائه آخرین گزارش تجمیعی حوادث جوی تا در ۲۴ساعت گذشته تا ساعت ۱۲:۳۰ […]


سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مرگ ۱۱ نفر بر اثر حوادث جوی در استان های هرمزگان، بوشهر، فارس، سیستان و بلوچستان، قم، گیلان، خراسان جنوبی، مازندران، سمنان و کرمان خبر داد.

مجتبی خالدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی با ارائه آخرین گزارش تجمیعی حوادث جوی تا در ۲۴ساعت گذشته تا ساعت ۱۲:۳۰ روز چهارم فروردین ۹۹ افزود: کل مصدومان ۱۷ نفر بود و مصدوم اعزامی هم شامل ۱۲ نفر و درمان در محل پنج نفر بودند.
وی گفت : ۱۱ نفرفوتی ها شامل بندرعباس ۲ نفر – خانم ۳۲ ساله – دختر ۵ ساله – گرفتار شدن خودرو در مسیر سیلاب – لارستان: ۱ نفر – مرد ۵۸ ساله – گرفتار شدن خودرو مسیر سیلاب – بندرکنگان: ۱ نفر – قم، ۳ نفر یک خانم، یک آقا و کودک ۶ ماهه – ریزش تونل بر اثر بارش باران – مهر ۴ نفر بودند.

خالدی ادامه داد: طبق آخرین اطلاعات ارزیابی شده دریافتی میدانی از سوی امدادگران اورژانس ۱۱۵ این حوادث جوی ۲ نفر مفقودی در (رودان) بر اثر انسداد موقت محور های فرعی در ریگان، کهنوج و فنوج به همراه داشته است

وی همچنین گفت:‌ هشت واحد مسکونی در روستای تیس شهرستان چابهار تخریب شده و دهستان زهکلوت در شهرستان رودبار جنوب در محاصره آب است.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور افزود: محورهای اصلی رودبار جنوب به ایرانشهر، کهنوج، قلعه گنج و کهنوج به قلعه گنج، جیرفت و بندرعباس مسدود است و محورهای فرعی در شهرستان های رودبارجنوب، کهنوج و فنوج مسدود است که خدمات رسانی حوزه سلامت به آسیب دیدگان را دچار اختلال کرده است.
وی تصریح کرد: محور طبس به تپه طاق و دیهوک – زنوخان در خراسان جنوبی مسدود است و سه دستگاه آمبولانس اورژانس به دلیل بارش برف در مازندران و سمنان گرفتار شده اند و هماهنگی با راهداری جهت بازگشایی محور در حال انجام است.

پایگاه خبری تحلیلی پگاه خبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید