کد خبر:9628
پ

۱۵۰ منتشرکننده اخبار کذب کرونایی در فارس شناسایی شدند

سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس اعلام کرد: ۱۵۰ تن از عاملان انتشار شایعات کذب در فضای مجازی مرتبط با ویروس کرونا در این استان شناسایی شدند. سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس جمعه ۲۳ اسفندماه ۹۸ در مطلبی که منتشر کرد افزود: با تلاش سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس در راستای تامین امنیت […]

سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس اعلام کرد: ۱۵۰ تن از عاملان انتشار شایعات کذب در فضای مجازی مرتبط با ویروس کرونا در این استان شناسایی شدند.

سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس جمعه ۲۳ اسفندماه ۹۸ در مطلبی که منتشر کرد افزود: با تلاش سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس در راستای تامین امنیت روانی جامعه، تعداد ۱۵۰ نفر از شایعه پراکنان و منتشر کنندگان اخبار کذب مرتبط با شیوع بیماری کرونا در فضای مجازی، شناسایی شده و با آنها برخورد ارشادی و قضایی صورت گرفت.

در ادامه این مطلب بیان شده که سازمان اطلاعات سپاه فجر با افرادی که بخواهند در این برهه زمانی خاص در جامعه ، باعث تشویش اذهان عمومی و برهم زدن امنیت روانی مردم کشور عزیزمان شوند ، برخورد قاطع قضایی خواهد کرد.

در این مطلب عنوان شده است: همچنین پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس به مدیران گروه ها، کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی هشدار می‌دهند در صورت دامن زدن به شایعات و انتشار اخبار کذب و بی اساس در فضای مجازی، با آنها برخورد قاطع خواهد شد.

سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس اعلام کرد که از عموم هم استانی های گرانقدر انتظار می رود، برای اطلاع از صحت و سقم اخبار به خبرگزاری های معتبر و صداوسیما یا واحد رسمی پاسخگوی سازمان های مرتبط با این موضوع مراجعه کنند و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکنند و از بازنشر آنها خودداری کنند.

این سازمان همچنین از مردم خواست در مواجه با افراد منتشر کننده اخبار کذب در فضای مجازی، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۴ اعلام کنند.

پایگاه خبری تحلیلی پگاه خبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید