کد خبر:9476
پ

طرح تردد زوج و فرد خودروها در شیراز اجرا می‌شود

رییس پلیس راهور استان فارس گفت: به دلیل جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا،طرح تردد زوج و فرد خودروها از فردا در شیراز آغاز می‌شود. سرهنگ مصطفی عباسی پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: در پی تصمیم مقامات استان فارس برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و کاهش تردد […]

رییس پلیس راهور استان فارس گفت: به دلیل جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا،طرح تردد زوج و فرد خودروها از فردا در شیراز آغاز می‌شود.

سرهنگ مصطفی عباسی پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: در پی تصمیم مقامات استان فارس برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و کاهش تردد در سطح شهر شیراز، از فردا جمعه ۲۳ اسفند ۹۸ طرح تردد خودروها به صورت زوج و فرد تا اطلاع ثانوی اجرا خواهد شد.
وی ادامه داد: خودروهایی که رقم آخرعدد ۳رقمی مندرج در پلاک آنها فرد باشد قادر به تردد در روزهای فرد شامل یکشنبه،سه‌شنبه ،پنجشنبه و جمعه در سطح شیراز هستند.
سرهنگ عباسی اضافه کرد: خودروهایی که رقم آخر عدد ۳رقمی مندرج در پلاک آنها زوج باشد نیز قادر به تردد در روزهای زوج هفته شامل شنبه،دوشنبه و چهارشنبه در سطح این کلانشهر هستند.
رییس پلیس راهور استان فارس ضمن درخواست از شهروندان برای همکاری در اجرای مطلوب این طرح،تاکید کرد: پلاک خودروهای خاطی توسط دوربین های نظارت تصویری سطح شهر شیراز رصد و مورد اعمال قانون قرار خواهند گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید