کد خبر:9402
پ
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان قیروکارزین خبر داد :

تشکیل ۳۲۵ کلاس درس آموزش مجازی ویژه دانش آموزان ابتدایی در قیروکارزین

رئیس اداره آموزش و پرورش قیروکارزین گفت : تا کنون ۳۲۵ کلاس درس آموزش مجازی ویژه دانش آموزان ابتدایی در قیروکارزین تشکیل شده است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قیروکارزین ، حسنعلی مرادی گفت : با توجه به […]

رئیس اداره آموزش و پرورش قیروکارزین گفت : تا کنون ۳۲۵ کلاس درس آموزش مجازی ویژه دانش آموزان ابتدایی در قیروکارزین تشکیل شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قیروکارزین ، حسنعلی مرادی گفت : با توجه به تعطیلی مدارس معلمان شهرستان قیروکارزین با شعار ” آموزش تعطیل شدنی نیست ” آموزش دانش آموزان خود را در فضای مجازی از سرگرفتند.

وی گفت : به منظور ایجاد نظم و برنامه ریزی مطلوب جهت بهبود کیفیت آموزش در کانال های آموزشی،در هر پایه تحصیلی علاوه بر حضور اساتید دانشگاه و سرگروه های آموزشی منطقه ، از روانشناسان زبده نیز استفاده شده است.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش قیروکارزین افزود: تا امروز بیش از ۳۲۵ همکار از این منطقه با شعار آموزش تعطیل شدنی نیست به پویش آموزش مجازی پیوسته‌اند.

مرادی گفت: علاوه بر این در کنار آموزش از طریق شبکه آموزش سیما ، این اداره اقدام به ایجاد کانال آموزش مجازی برای شش‌پایه‌ی تحصیلی در مقطع ابتدایی نیز نموده است.

پایگاه خبری تحلیلی پگاه خبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید