کد خبر:6225
پ

معدوم سازی بیش از ۲۰ تُن انواع ترشی در شهرستان زرقان

بیست هزار کیلوگرم انواع ترشی غیر قابل مصرف در شهرستان زرقان کشف و معدوم شد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرقان، کارشناس مسوول مدیریت غذا در این شبکه بهداشت و درمان گفت: یک واحد غیرمجاز تولید انواع ترشی از سوی کارشناسان مدیریت غذا در زرقان شناسایی و پس از طی مراحل […]

بیست هزار کیلوگرم انواع ترشی غیر قابل مصرف در شهرستان زرقان کشف و معدوم شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرقان، کارشناس مسوول مدیریت غذا در این شبکه بهداشت و درمان گفت: یک واحد غیرمجاز تولید انواع ترشی از سوی کارشناسان مدیریت غذا در زرقان شناسایی و پس از طی مراحل قضایی لازم، مقدار تقریبی بیست تُن انواع ترشی غیر قابل مصرف که در شرایط بسیار نامناسب بهداشتی تهیه شده بود، معدوم و پرونده برای رسیدگی به تخلف انجام شده به دادگاه زرقان ارجاع شد.

مهندس «سمیه احمدی» افزود: یکی از برنامه های عملیاتی مدیریت غذا، برخورد با واحدهای متخلف و غیرمجاز تولیدکننده مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی، بهداشتی است تا پس از شناسایی، اقدام قانونی لازم در سریع ترین زمان انجام شود.

او تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه واحد غیرمجاز و غیر بهداشتی به واحد مدیریت غذا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرقان اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید