اعزام ۱۸تیم در رشته های مختلف ورزشی از کارگران فارس به مسابقات قهرمان کشوری
اعزام ۱۸تیم در رشته های مختلف ورزشی از کارگران فارس به مسابقات قهرمان کشوری

۱۸تیم در رشته های مختلف ورزشی از کارگران فارس به مسابقات قهرمان کشوری اعزام شدند . به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگران استان فارس امید جواندل رئیس هیات ورزش کارگران فارس با بیان اینکه حرکت رو به رشد ورزش کارگران با تمام  توان و قدرت در حال انجام می باشد، گفت : هیئت ورزش […]

۱۸تیم در رشته های مختلف ورزشی از کارگران فارس به مسابقات قهرمان کشوری اعزام شدند .

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگران استان فارس امید جواندل رئیس هیات ورزش کارگران فارس با بیان اینکه حرکت رو به رشد ورزش کارگران با تمام  توان و قدرت در حال انجام می باشد، گفت : هیئت ورزش کارگران استان فارس از ابتدای سال تاکنون ۱۸ اعزام به مسابقات قهرمان کشوری کارگران در رشته های مختلف ورزشی داشته است.

جواندل در ادامه با بیان اینکه درسال جاری  ۱۲ اعزام تیم از آقایان و ۶ اعزام تیم بانوان به مسابقات کشوری داشته ایم ، گفت:  ورزش کارگری استان در مجموع تیمی در بخش اقایان در مسابقات کبدی مقام سوم، آمادگی جسمانی مقام دوم، و داژبال اقایان مقام سوم و در بخش بانوان در رشته شنا و شطرنج مقام سوم تیمی را کسب نموده ایم.

جواندل گفت : بیش از ۱۵ مدال رنگین انفرادی در مسابقات قهرمانی کشور در رشته های مختلف توسط ورزشکاران   کسب شده است  و ان شاء الله تا پایان سال جاری با قدرت در بقیه رشته ها اعزام های خود را انجام خواهیم داد.

امید جواندل ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های  مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس افزود:انچه که در ورزش کارگران استان تاکنون محقق شده است ، حاصل یک کار تیمی در هیئت ورزش کارگران استان فارس و با حمایت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس و تلاش همکاران در هیات ورزش کارگران استان  و روسای محترم انجمنهای ورزش کارگری می باشد.