کمک ۵۹۱ میلیارد ریالی حامیان فارس به ایتام و محسنین
کمک ۵۹۱ میلیارد ریالی حامیان فارس به ایتام و محسنین

حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان فارس در ۹ ماهه امسال ۵۹۱ میلیارد و ۸۰۹ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۶۱۶ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند. محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس از کمک گفت:حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان در ۹ ماهه امسال ۵۹۱ میلیارد و ۸۰۹ میلیون و ۳۳۲ […]

حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان فارس در ۹ ماهه امسال ۵۹۱ میلیارد و ۸۰۹ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۶۱۶ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس از کمک گفت:حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین استان در ۹ ماهه امسال ۵۹۱ میلیارد و ۸۰۹ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۶۱۶ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

مدیر کل امداد فارس با اعلام این خبر افزود: در این عمل خداپسندانه، حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، ۳۸۲ میلیارد و ۴۸۹ میلیون و ۹۶۴ هزار و ۱۸۱ ریال به فرزندان ایتام و ۲۰۹ میلیارد و ۳۱۹ میلیون و ۳۶۸ هزار و ۴۳۵ ریال به قرزندان محسنین کمک کردند.
بذرافشان با بیان اینکه در حال حاضر ۷۳ هزار و ۳۴۶ حامی نیکوکار در استان از فرزندان معنوی خود حمایت می کنند، افزود:این حامیان نیک اندیش حمایت از ۲۳ هزار و ۲۹۹ فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین را بر عهده دارند که از این تعداد ۱۰ هزار و ۳۸ فرزند از ایتام و ۱۳ هزار و ۲۶۱ فرزند از محسنین هستند.
او میانگین سرانه دریافتی فرزندان طرح اکرام در ۹ ماهه امسال را ۲ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۲۹۲ ریال اعلام کرد و گفت: در این مدت، میانگین سرانه پرداختی حامیان طرح اکرام نیز ۸۹۶ هزار و ۵۲۶ ریال محاسبه شده است که درآمد کل اکرام در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۷۱ درصد رشد کرده است.
مدیر کل امداد فارس در پایان گفت: خیران و حامیان می توانند با حضور در دفاتر طرح اکرام و محسنین کمیته امداد استان و شهرستان ها یا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir در این طرح معنوی ثبت نام و کمک های خود را مستقیم به حساب فرزندان معنوی واریز کنند.
انتهای پیام