جوابی برای پیام صادقیان ندارم/ علی کریمی از دستم دلخور نیست
جوابی برای پیام صادقیان ندارم/ علی کریمی از دستم دلخور نیست

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با تاکید بر اینکه جوابی برای صادقیان ندارد گفت: به علی کریمی واقعا ارادت دارم و احساسم این است که از دستم دلخور نیست. به گزارش خبرنگار مهر، پنجشنبه شب بود که به یکباره علی کریمی کناره گیری اش از سرمربیگری تیم نفت تهران را اعلام کرد و مسئولان باشگاه […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با تاکید بر اینکه جوابی برای صادقیان ندارد گفت: به علی کریمی واقعا ارادت دارم و احساسم این است که از دستم دلخور نیست.
به گزارش خبرنگار مهر، پنجشنبه شب بود که به یکباره علی کریمی کناره گیری اش از سرمربیگری تیم نفت تهران را اعلام کرد و مسئولان باشگاه بلافاصله حمید درخشان را به جای علی کریمی انتخاب کردند؛ موضوعی که باعث شد شائباتی درباره ناراحتی علی کریمی از درخشان مطرح شود.

سرمربی تیم نفت که در اولین بازی این تیم مقابل پرسپولیس با سه گل مغلوب شد، در گفتگو با خبرنگار مهر می گوید کریمی را قلبا دوست دارد و بحث ناراحتی مطرح نیست. درخشان همچنین به صحبتهای پیام صادقیان درباره حضورش در تیم نفت واکنش نشان داد. مشروح گفتگوی درخشان در ذیل می آید:

* خبرگزاری مهر – آقای درخشان! شما در اولین تجربه سرمربیگری نفت مقابل پرسپولیس شکست خوردید. فکر می کنید با شرایطی که نفت دارد، به چه جایگاهی می رسید؟

– حمید درخشان: ما تعداد زیادی بازیکن جوان را دور هم جمع کرده ایم و اصلا بدنسازی هم نداشتیم. هدفمان این است که بازی های دور رفت را به خوبی پشت سر بگذاریم. در دور برگشت، کار سخت تر می شود و باید در لیگ بمانیم.

* بعد از پایان بازی اعلام کردید انتظار داشتید از پرسپولیس بیشتر گل بخورید. در این مورد توضیح می دهید؟

– ما با تیم بزرگی بازی کردیم که هفت، هشت ملی پوش دارد. میانگین سنی تیم ما ۲۱ سال بود و بازیکنان جوان ما مقابل تیم بزرگ و تماشاچیان زیادی بازی کردند. این حائز اهمیت است و خوشحالم که این تیم جوان مقابل پرسپولیس با سه گل شکست خورد!

* آیا بازیکنان دیگری به تیم نفت اضافه خواهند شد؟

– ما نیاز داریم که بازیکنان باتجربه به تیم اضافه کنیم و این اتفاق خواهد افتاد چون تجربه نیاز تیم ماست. حتما چند بازیکن باتجربه خواهیم گرفت. خوشبختانه فصل نقل و انتقالات تا شهریورماه ادامه دارد این می تواند کمک کند تا دستمان باز باشد.

* آیا بازیکنی از تیم شما جدا می شود؟

– بله، حدود ۶ یا ۷ نفر از تیم نفت می روند و بازیکنانی هم که سر تمرین حاضر نشده اند، جزو آنها هستند.

* امین منوچهری بازیکن نفت گفته است که مشکلی با درخشان نداریم و چون قرارداد نداشته ایم، حاضر نشده ایم در نفت بمانیم.

– ما هم مشکلی با این ماجرا نداریم. همه بازیکنان برای ما عزیز و قابل احترام هستند ولی نفت هم شرایط ویژه ای دارد.

* پیام صادقیان امروز در صفحه شخصی خود اعلام کرده «حمید درخشان به هر قیمتی دنبال تیم است و فوتبال خانه خاله نیست.» نظرتان در این خصوص چیست؟

– جوابی برای صادقیان ندارم. بعضی ها کوچکتر و بزرگتر بودن را متوجه نمی شوند.

* اینکه بعد از بازی در نشست خبری اعلام کردید هدف نفت باقی ماندن در لیگ برتر است. آیا این هدف واقعی و ترسیم شده شما برای مسئولان باشگاه است؟

– بله، هدفمان این است که در لیگ بمانیم. حالا اگر بتوانیم به جایگاه بهتری برسیم که خوب است. واقعا سخت است که با یک تیم جوان و با حضور تیم های قدرتمندی مثل پرسپولیس، تراکتورسازی، استقلال، ذوب آهن و سپاهان بتوانیم در بالای جدول باشیم.

* شانس کدام تیم را برای قهرمانی بیشتر از همه می دانید؟

– به نظرم پرسپولیس و استقلال شانس های اصلی قهرمانی هستند.

* بعضی از روزنامه ها و رسانه ها از دلخوری علی کریمی از دست شما خبر داده اند. آیا در جریان دلخوری کریمی هستید؟

– اصولا من روزنامه ها را نمی خوانم! آنها احتمالا این موضوع را از دید خودشان بررسی کرده اند. خودتان می دانید که علی کریمی را چقدر دوست دارم و این بازیکن برایم قابل احترام است. حتی زمانی که سرمربی پرسپولیس شدم از کریمی خواستم که کنارم باشد. در تیم نفت هم زمانی که علی کریمی رفت، مسئولان به سراغ من آمدند. به من گفتند کریمی رفته است. به هر حال کار مربی همین است. شاید همین فردا یک نفر دیگر جای من سرمربی نفت شود! ما خودمان را آماده کرده ایم که هیچ تیمی را خانه خودمان ندانیم و همه چیز گذرا است. به نظرم باید این مسائل حل شود که چه کسی دلخور می شود یا دلخور نمی شود.

* برداشت شخصی شما از این اتفاق چیست؟ آیا فکر می کنید کریمی از دستتان دلخور شده باشد؟

– احساس می کنم اینطور نیست. من علی را قلبا دوست دارم و واقعا به او ارادت دارم.