کد خبر:4935
پ

پیام تسلیت جمعیت حامیان انقلاب اسلامی استان فارس در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی

بسم رب شهدا و صدیقین شهدا دلاورانی هستند که حصار جهالت و گمراهی را دریدند و شعاع خورشید هدایت را به دورترین نقاط عالم رساندند. (مقام معظم رهبری) بار دیگر شاهین شهادت بر شاخه های استوار سبز پوشی از قافله پاسداران مکتب سرخ عاشورا نشست و سردار رشید و سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی از […]

بسم رب شهدا و صدیقین
شهدا دلاورانی هستند که حصار جهالت و گمراهی را دریدند و شعاع خورشید هدایت را به دورترین نقاط عالم رساندند. (مقام معظم رهبری)

بار دیگر شاهین شهادت بر شاخه های استوار سبز پوشی از قافله پاسداران مکتب سرخ عاشورا نشست و سردار رشید و سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی از فرماندهان دلیر ۸ سال دفاع مقدس و مدافع غیور حریم ولایت و امامت ، در ساعات اولیه بامداد جمعه ۱۳ دیماه سال جاری در راه مبارزه با دشمنان پلید اسلام ، در مسیر فرودگاه بغداد توسط نیروهای استکبار جهانی به خیل همرزمان شهیدش پیوست .
اینجانب از طرف خود ، هیئت رئیسه محترم و دیگر اعضاء جمعیت حامیان انقلاب اسلامی استان فارس . شهادت آن سردار سرافراز میدان‌های جهاد و شهادت و مجاهد عرصه‌های نبرد را به محضر مبارک آقا امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا ، نیروهای مسلح علی الخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، همرزمان آن شهید به همراه همسر و فرزندان آن شهید راه اسلام تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای تمامی هموطنان عزیز و عاشقان ایران اسلامی صبر و اجر الهی درخواست می‌نمایم.

علی رهایی
دبیر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی استان فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید