پیام تسلیت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت شهادت سردار سپهبد سلیمانی
پیام تسلیت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت شهادت سردار سپهبد سلیمانی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با ارسال پیامی، شهادت سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در متن پیام تسلیت دکتر «مهرزاد لطفی» آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم إنا لله و إنا إلیه راجعون در پی شهادت سردار سپهبد […]

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با ارسال پیامی، شهادت سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در متن پیام تسلیت دکتر «مهرزاد لطفی» آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله و إنا إلیه راجعون

در پی شهادت سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران اسلامی ایران به دست تروریست های جنایتکار ارتش آمریکا در بغداد، جهان اسلام در ماتم او می گرید.

مکتب اسلام در طول قرن ها حیات، همواره مرهون حضور شخصیت های ارزشمندی بوده که با گوهره جان، در مسیر آزادگی و اعتلای اسلام و قرآن ایستاده اند و با تاسی به سرور آزادگان جهان، حضرت امام حسین( ع)، مسیر حق را پیموده اند. خاک پاک ایران نیز به برکت اسلام، فرزندان شایسته ای از این دست در خود پرورش داده که بی شک سردار قاسم سلیمانی، از شایسته ترین این فرزندان بود که لحظه لحظه حیات پربرکتش را صرف تعالی دین و آبادی وطن کرد و نام او تا همیشه تاریخ، سربلند و پیروز است.

اینجانب به نوبه خود، شهادت این سرباز نام آور وطن را به رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، مردم شریف ایران و بیت مکرم آن شهید جلیل القدر تبریک و تسلیت می گویم.

یکایک ما، ادامه دهنده راه پرافتخار او و حامی خون پاکش هستیم. از خداوند متعال مسالت دارم آن شهید شریف اسلام را با مولا و مقتدایش امام حسین( ع) محشور گردانیده و به خانواده معزز ایشان صبر جزیل عنایت فرماید.

دکتر مهرزاد لطفی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز