سومین گردهمایی مدیران دفاتر خدمات مشترکین ،مدیریت مصرف و وصول درآمد شرکت های برق منطقه‌ای سراسر کشور
سومین گردهمایی مدیران دفاتر خدمات مشترکین ،مدیریت مصرف و وصول درآمد شرکت های برق منطقه‌ای سراسر کشور

بمنظور یکپارچه سازی و اجرای آیین نامه ها و  بخشنامه های ابلاغی از طرف شرکت توانیر ، سومین گردهمایی مدیران دفاتر خدمات مشترکین ، وصول درآمد و مدیریت مصرف برق های  منطقه ای سراسر کشور ، به میزبانی شرکت برق منطقه ای فارس در شیراز ،  سومین حرم اهل بیت (ع) برگزار شد . به […]

بمنظور یکپارچه سازی و اجرای آیین نامه ها و  بخشنامه های ابلاغی از طرف شرکت توانیر ، سومین گردهمایی مدیران دفاتر خدمات مشترکین ، وصول درآمد و مدیریت مصرف برق های  منطقه ای سراسر کشور ، به میزبانی شرکت برق منطقه ای فارس در شیراز ،  سومین حرم اهل بیت (ع) برگزار شد .

به گزارش پگاه خبر به نقل از دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس ، مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس در ابتدای سخنان خود  با بیان این مطلب که رسالت برق های منطقه ای سراسر کشور تامین برق مطمئن و پایدار برای مشتریان خود می باشد تصریح کرد: ما باید شرایط استفاده از برق پایدار و مطمئن  بمنظور استفاده تمامی مشترکین در تعرفه های مختلف را فراهم کنیم ، برای اجرای رسالت مهم خود به هماهنگی و تعامل بین سایر دفاتر مربوطه نیازمندیم.

وی ادامه داد : در این راستا  می بایست  خدمات لازم به همراه ایجاد تعامل به گونه ای ارائه شود که منجر به احساس رضایت مردم و مشتریان شود چرا که فلسفه وجودی ما مردم هستند .

مهندس کریمی درادامه به اعلام میزان برخورداری شرکت برق منطقه ای فارس ازتجهیزات خطوط و پست های انتقال و فوق توزیع پرداخت و اظهار داشت : شرکت برق منطقه ای فارس با برخورداری از ۸۰۰/۱۴ کیلومتر خط انتقال و فوق توزیع  که حدود ۱۳ درصد کل خطوط کشور می باشد ، در بین برق های منطقه ای سراسرکشور مقام اول را دارا می باشد ، لذا حفظ و نگهداری از  تاسیسات مزبور از اهمیت بسیارزیادی برخوردار است . همچنین این شرکت با داشتن ۲۶۰   پست انتقال برق رسانی ، دررده دوم کشور قرار دارد که مسئولیت خطیر برق رسانی به دو استان پهناور فارس و بوشهر را به عهده دارد .شایان ذکر است که برق فارس با ایجاد ظرفیت منصوبه تولید برق به میزان ۸۵۰۰ مگاوات در کشور، از موقعیت قابل توجهی برخوردار است تا آنجایی که مازاد بر تولید خود را از طریق شبکه های انتقال به شش  استان همجوار ، هرمزگان ، کرمان ، یزد ،اصفهان ، خوزستان و کهکیلویه و بویر احمد  منتقل می کند ، در این زمینه نیز  مقام سوم تولید برق در سطح کشوررا از آن خود کرد ه است .

مدیر عامل برق فارس درادامه با ارائه آمار و ارقام به تلاش بی وقفه و شبانه روزی متخصصین صنعت برق اشاره کرد و خاطر نشان ساخت : در سال جاری علی رغم رشد مصرف برق  ، با تعاملی که با مشترکین در تعرفه های مختلف داشتیم ، پیک بار مصرف تابستان را بدون هیچگونه مشکل خاصی پشت سرگذاشتیم .

درادامه  همایش مزبور ، دکتر فیاض منش مدیر کل دفتر برنامه ریزی تلفیقی شرکت توانیر ، گزارش کاملی از روند اقدامات و عملکرد کار گروه های تخصصی دفاتر خدمات مشترکین ، مدیریت مصرف ووصول در آمد را ارائه داد سپس با معرفی اعضای شورای راهبردی سیستم جامع خدمات مشترکین ،  به بیان  روند کار شوری و شرح وظائف آن پرداخت .

بنا بر گزارش ارسالی ، دکتر خدارحم آسیایی معاونت برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه ای فارس چنین نشست هایی را بهترین فرصت مفید و مناسب برای بررسی مشکلات و ارائه راهکار دانست و اظهار داشت : نتایج مثبت اینگونه جلسات ، ارائه خدمات مناسب و به هنگام و تامین برق پایدار و مطمئن برای  مشترکین محترم بدنبال خواهد داشت .

دکتر آسیایی دریافت و بررسی پیشنهادات و نظرات ، آگاهی از اقدامات و عملکردها ،  تحلیل نتایج در جهت رفع مشکلات و کمبودها  و در نهایت رضایت مشترکین را از دیگر مزایای برگزاری  نشست مزبوردانست.