طراحی و ساخت مخزن کامپوزیتی هوای فشرده هواپیمای جنگنده
طراحی و ساخت مخزن کامپوزیتی هوای فشرده هواپیمای جنگنده

به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس، مخزن کامپوزیتی هوای فشرده هواپیمای جنگنده در مرکز رشد لارستان طراحی و ساخته شد. این پروژه که به سفارش سازمان هوائی ایران طراحی و ساخته شده است، طی یک سال کار تحقیقاتی مداوم در شرکت طراحی مهندسی پارس برهان سدید از […]

به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس، مخزن کامپوزیتی هوای فشرده هواپیمای جنگنده در مرکز رشد لارستان طراحی و ساخته شد.

این پروژه که به سفارش سازمان هوائی ایران طراحی و ساخته شده است، طی یک سال کار تحقیقاتی مداوم در شرکت طراحی مهندسی پارس برهان سدید از شرکت های مستقر در مرکز رشد لارستان به انجام رسیده است و در مراسم هفته پژوهش و فناوری با حضور فرماندار ویژه شهرستان لارستان، رئیس پارک علم و فناوری فارس و مدیران شهرستان لارستان رونمایی شد.

از مشخصات بارز این محصول، طراحی و ساخت کاملا بومی، تحمل فشار بسیار بالا، قابلیت اطمینان در عملکرد و برآوردن الزامات استاندارد نظامی متعدد، است. شایان ذکر است تمام تست های عملکردی این محصول مطابق با الزامات استاندارد نظامی مربوطه با موفقیت انجام شده است.

شایان ذکر است مرکز رشد لارستان از مراکز رشد اقماری تحت پوشش پارک علم و فناوری فارس است و در حال حاضر ۱۶ شرکت فناور در این مرکز مستقر است.