کد خبر:4555
پ
معاون وزیر آموزش و پرورش:

معوقات ۳ ماهه مهر تا آذر ماه معلمان پرداخت خواهد شد

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: معوقات ۳ ماهه مهر تا آذر ماه معلمان پرداخت خواهد شد. به گزارش پگاه خبر به نقل از مهر ، علی الهیار ترکمن عصر سه شنبه در حاشیه آئین افتتاح تالار فرهنگیان که در تقی آباد شهرری برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: ارتقای […]

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: معوقات ۳ ماهه مهر تا آذر ماه معلمان پرداخت خواهد شد.

به گزارش پگاه خبر به نقل از مهر ، علی الهیار ترکمن عصر سه شنبه در حاشیه آئین افتتاح تالار فرهنگیان که در تقی آباد شهرری برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: ارتقای معیشت و بهبود شرایط رفاهی فرهنگیان از جمله برنامه‌هایی است که در دست وزارت آموزش و پرورش می‌باشد.

ترکمن در ادامه با بیان اینکه معوقات ۳ ماهه مهر تا آذرماه معلمان پرداخت می‌شود گفت: در این راستا تمام کارها و زمینه‌های لازم فراهم و توسط دولت مصوب شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بیان داشت: شهرستان‌های استان تهران در زمینه توسعه مراکز رفاهی فرهنگیان یکی از پیشرو ترین استان‌ها می‌باشد.

وی افزود: آئین نامه رتبه بندی معلمان در ۱۷ آذر ماه ابلاغ شده و در هم سان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته در بودجه سال ۹۸ در نظر گرفته شده که در طی فرآیند تصویب مجلس شورای اسلامی، ابلاغ و نهایی خواهد شد.

ترکمن عنوان داشت: اجرای برنامه‌های رفاهی فرهنگیان بر اساس وظایف قانونی آموزش و پرورش محسوب نمی‌شود اما این وزارتخانه با استفاده از ظرفیت‌های موجود از امکانات جهت بهره برداری فرهنگیان استفاده خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید