مشکلات قضایی ۴۲۸ نفر از مراجعان پیش از نماز جمعه شیراز با حضور مسئولان قضایی استان فارس بررسی شد
مشکلات قضایی ۴۲۸ نفر از مراجعان پیش از نماز جمعه شیراز با حضور مسئولان قضایی استان فارس بررسی شد

در اولین روز از هفته قوه قضاییه رییس کل‌دادگستری استان فارس به همراه ۴۰ تن از مسئولان قضایی استان پیش از برگزاری نماز جمعه امروز شیراز در‌‌ جمع مردم ‌و نمازگزاران حاضر شدند و به بررسی مشکلات حقوقی قضایی ۴۲۸ نفر از مراجعان پرداختند .

به گزارش پگاه خبر، رییس کل دادگستری استان فارس در حاشیه این مراسم با بیان اینکه امروز به صورت همزمان مسئولان در ۵۱ حوزه قضایی استان فارس میزبان مردم و پاسخگوی سوالات و درخواست های قضایی آنان بودند گفت: تداوم و استمرار حضور مسئولان قضایی در جمع مردم ساختار مردمی و دغدغه مند قضایی را قوام می بخشد.

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی یکی از بزرگترین ویژگی های دستگاه قضایی در سالهای اخیر را همدلی و تعامل مردم و مسئولان در همه سطوح خواند و افزود: مجموعه قضایی استان فارس از هر فرصتی برای حضور‌ در مجامع عمومی جهت حضور در بین مردم و بررسی درخواست ها و مشکلات قضایی آنان استفاده می کند که یکی از این مکان ها مصلی های نماز جمعه در مرکز استان و شهرستان های سراسر استان است.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان فارس با تاکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع یکی از اولویت های مهم برنامه های عملیاتی در راستای اجرای سند تحول و تعالی قوه قضاییه در استان فارس است گفت: برنامه های هفته قوه قضاییه امسال به نحوی تنظیم شده است که در این ایام بالاترین میزان ارتباط با مسئولین قضایی ایجاد شود .

وی ویژگی حضور در جمع مردم را ارتباط بی واسطه با مردم و اقشار گوناگون خواند و خاطر نشان کرد: دسترسی راحت مردم به مسئولین قضایی زمینه گسترده تر شدن دیدگاه های اجتماعی و آشنایی با مشکلات مردم که مرتبط با دستگاه قضایی است؛ خواهد شد.

انتهای پیام/