مسایل حوزه سلامت شهرستان پاسارگاد ارزیابی شد
مسایل حوزه سلامت شهرستان پاسارگاد ارزیابی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در نشست با مسوولان حوزه سلامت شهرستان پاسارگاد، چالش ها و دغدغه های این شهرستان را در حوزه سلامت ارزیابی کرد.

به گزارش پگاه خبر، دیگر برنامه سفر امروز دکتر «سید وحید حسینی» رئیس دانشگاه در ادامه سفر به شهرستان پاسارگاد، نشست هم اندیشی با مسوولان حوزه سلامت این شهرستان پیرامون راهکارهای توسعه کمی و کیفی خدمات بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست با اشاره به اهمیت استفاده بهینه از امکانات موجود، دستاورد این امر را بهبود خدمات و ارتقای رضایتمندی مراجعان دانست که نیازمند برنامه ریزی و نگاه جامع به مسایل است.

دکتر «مهرداد شریفی» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با ارائه گزارشی از شاخص های درمانی حوزه سلامت شهرستان پاسارگاد، به بررسی راهکارهای توسعه خدمات پرداخت و گفت: در سال گذشته حدود دو هزار عمل جراحی در این مرکز درمانی انجام شده است.

او راه اندازی دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان حضرت امام جعفر صادق(ع) را از جمله اقداماتی برشمرد که موجب بهبود خدمات و رفع بخشی از چالش های این مرکز درمانی شده است.

همچنین در این نشست دکتر «عباس رضائیان زاده» معاون بهداشت دانشگاه به بررسی شاخص های بهداشتی حوزه سلامت شهرستان پاسارگاد پرداخته و راهکارهای عملیاتی پیرامون بهبود شاخص ها را مطرح کرد.

ارائه گزارش مالی بیمارستان حضرت امام جعفر صادق(ع) از سوی «خادمیان» مشاور امور مالی و بودجه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دیگر محور برگزاری این نشست بود.

در این نشست موضوعاتی نظیر توسعه بخش های اورژانس و ICU، مورد بررسی مسوولان ارشد دانشگاه قرار گرفت.

مهندس «ابوذر پاریزی» مدیر روابط عمومی و مسوولان حوزه سلامت شهرستان پاسارگاد، دیگر اعضای این نشست هم اندیشی بودند.

انتهای پیام/