اقدامات شهید جمهور در مدت سه سال بی نظیر و بی بدیل بود
اقدامات شهید جمهور در مدت سه سال بی نظیر و بی بدیل بود

محمد هادی ایمانیه در جمع مردم محله قصرالدشت شیراز با اشاره به اقدامات انجام شده در دوران سه ساله دولت سیزدهم، فعالیت‌های شهید جمهور آیت الله رئیسی را در نوع خود بی‌نظیر و بی‌بدیل عنوان کرد.

به گزارش پگاه خبر، محمدهادی ایمانیه شامگاه سه‌شنبه هشتم خرداد در آیین بزرگداشت شهدای خدمت، که در آستان مقدس امامزاده محمد قصرالدشت برگزار شد، ضمن تسلیت و تبریک شهادت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، شهید امیر عبداللهیان، شهید آل هاشم، شهید رحمتی، شهید موسوی و سه شهید تیم پروازی گفت: این عزیزان اگرچه به آرزوی خود رسیدند اما ملت ایران را داغدار کردند؛ مردم نیز با حضور در آیین تشییع این شهدا حماسه بی نظر و ماندگاری رقم زدند.
 استاندار فارس با مقایسه انقلاب اسلامی ایران و سایر انقلاب‌های رخ داده در سطح جهان گفت: در انقلاب اسلامی ایران به برکت نفس قدسی حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و به دنبال آن، راه و مسیری که حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی طی کرده و ادامه داده‌اند برکت خداوند به کشور نازل شده و انقلاب ما را علی رغم همه تهدیدها مستحکم نگه داشته است.
 وی افزود: آثار و اعتقادات دینی مردم ما در کنار سابقه و تمدن تاریخ ایران عزیز باعث شده که همواره در مقابل تحریم‌ها و رذالت‌های دشمنان استوار و پابرجا ایستادگی کنند.
 محمد هادی ایمانیه ضمن اینکه نام و یاد شهدای محله قصردشت شیراز، به ویژه شهید مدافع حرم عبدالله اسکندری را گرامی داشت گفت: مردمان این محله همچون دژی مستحکم در دیانت و پیروی از ولایت و همچنین دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی پیشرو هستند؛ حضور پرشکوه و پرشور شما در این مراسم گواه این صحبت است که راسخ پای اعتقادات خود ایستاده‌اید.
 نماینده عالی دولت در استان فارس تصریح کرد: به عنوان مسئول اجرایی استان منکر وجود مشکلات معیشتی و رفاهی در سطح جامعه نیستم اما با این وجود باز مردمان ما پای دین و اعتقادات خود ایستاده‌اند و همانند سیدالشهدا زیر بار زور و ظلمت و تعدی نخواهند رفت.
 وی در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان ساخت: مسیری که ابراهیم علیه السلام از دوران بعثت آغاز کرد و یک تنه به بت شکنی اقدام نمود توسط ابراهیم‌ها ادامه یافته است و همچنان نیز ادامه می‌یابد؛ همانطور که شهید جمهور ما در سازمان ملل متحد کلام الله مجید را به عنوان کتابی انسان ساز و جامعه ساز عزتمندانه بالا برد و عنوان کرد که این کتاب غیر قابل تحریف، تخریب و حذف شدن است؛ کاری که هیچ امیر یا رئیس جمهور یا پادشاهی در این کره هستی انجام نداده است.
 استاندار فارس در ادامه افزود: آیت الله رئیسی در حقیقت بت شکن بود. عزت و احترامی که در این سه سال نصیب جمهوری اسلامی ایران در سطوح بین‌المللی شد بی‌نظیر بود؛ شاهد این سخن نیز عضویت ایران در پیمان‌های مهم بین المللی و سطح مراودات سیاسی با سایر کشورهاست.
 عالی‌ترین نماینده دولت سیزدهم در استان فارس تصریح کرد: در دولت سیزدهم هم قسم شده‌ایم تا روزی که فرصت باقیست در راه تلاش برای خدمت به مردم و اعتلای ایران عزیز از هیچ تلاشی دریغ نکنیم؛ همچون شهید جمهور خادم الرضا علیهم السلام ناملایمت‌ها قضاوت‌ها و سخن‌ها را نادیده می‌گیریم تا ذره‌ای در رفع امورات مردم سستی و اهمال کاری صورت نپذیرد.
انتهای پیام/