تاکید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم شیراز بر تسریع در توسعه زیر ساخت های سلامت محور با مشارکت خیرین
تاکید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم شیراز بر تسریع در توسعه زیر ساخت های سلامت محور با مشارکت خیرین

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در بازدید از پروژه های عمرانی در حال ساخت بیمارستان حضرت زینب (س)، بر تسریع در توسعه زیرساخت های سلامت محور با مشارکت خیرین در این حوزه، تاکید کرد.

به گزارش پگاه خبر، دکتر«سید ابوالفضل هاشمی اصل» پس از برگزاری نشست هم اندیشی با حضور یکی از خیرین عرصه سلامت و مسوولان بیمارستان حضرت زینب (س) ، از پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی این بیمارستان، بازدید کرد.
او در این بازدید ضمن بررسی روند پیشرفت توسعه و بازسازی اتاق عمل و ساختمان اداری جدید بیمارستان حضرت زینب (س)، با اشاره به مشارکت خیرین سلامت در روند توسعه خدمات سلامت، گفت: نیت نیک اندیشانه این عزیزان می تواند نقس بسزایی در ارتقای ارائه خدمات سلامت داشته باشد.
در ادامه بازدید از پروژهای در حال ساخت این مرکز درمانی، چالش های پیش رو ارزیابی و با اولویت بندی در خصوص تامین منابع مالی و تجهیزات مورد نیاز، تصمیماتی گرفته شد.
دکتر«سالار خواجه پور» مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه، دکتر هاشمی اصل معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه را در این بازدید همراهی می کرد.

انتهای پیام/