مدیران، دنباله رو مکتب رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی باشند
مدیران، دنباله رو مکتب رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی باشند

استاندار فارس گفت: مدیران و مسئولان به عنوان خدمتگزاران مردم و نظام، دنباله رو مکتب رئیس جمهور مردمی و شهید آیت الله رئیسی یعنی خدمت صادقانه و از سر اخلاص باشند.

به گزارش پگاه خبر، محمد هادی ایمانیه، شنبه در جلسه شورای اداری استان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و رئیس کل دادگستری استان در سالن شهید امامی استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت خادم الرضا شهید آیت الله رییسی و همراهان وی افزود: در حالی که بسیاری سعی کردند ایشان را وارد حاشیه کنند اما معتقد بود که وقت خدمت به مردم بسیار مغتنم و با ارزش است و نباید وارد حاشیه ها شد.
وی ادامه داد: صادق الوعد بودن، خستگی ناپذیری، اخلاص، احترام به بزرگان و پیشکسوتان، توجه به کسانی که در پشت صحنه کارها و موفقیت ها تلاش می کردند و توجه به خانواده از دیگر صفات شهید رییسی بود.
ایمانیه اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، باید تلاش کنیم که مردم در انتخاب رییس جمهور بعدی به وجود چنین صفات و ویژگی هایی در او توجه کنند.
استاندار فارس گفت: شهید رییسی در بحث حل برخی مشکلات مزمن شده در استان با جدیت ورود کرد و معتقد بود که از کنار چاله ها بدون چاره اندیشی نمی گذریم.
ایمانیه افزود: مدیران استان نیز باید از فرصت پیش آمده برای خدمت نهایت استفاده را ببرند، مسائل مزمن شده حوزه مدیریت خود را حل کنند و به ویژه بکوشند که مصوبات سفرهای اول و دوم رییس جمهور به استان به سرعت عملیاتی شود.
وی ادامه داد: مجموعه مدیریت ارشد استان به همراه امام جمعه شیراز، دستگاه قضایی استان، ۱۸ نماینده استان در مجلس و همچنین فرماندهان نظامی و انتظامی هم قسم شده‌ایم که تا پایان چهار سال فعالیت مجلس دوازدهم ۷۰ پروژه شاخص را به سرانجام برسانیم.
استاندار فارس، از مدیران دستگاه های اجرایی خواست که جدول زمان بندی برای اجرای این پروژه ها را تهیه کنند.
ایمانیه گفت: بحث مسکن، اشتغال، تولید، معیشت، ارتقای بهره وری بخش کشاورزی، بحث تورم و گرانی، ساماندهی اتباع بیگانه و حجاب از جمله مسائل مهمی است که باید با جدیت از سوی مدیران و مسئولان استان دنبال شود.
انتهای پیام/