نامگذاری یکی از معابر اصلی شیراز به نام «خادم الرضا، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی»
نامگذاری یکی از معابر اصلی شیراز به نام «خادم الرضا، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی»

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز از نامگذاری یکی از معابر اصلی این کلان شهر به نام «خادم الرضا، شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی» خبر داد.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اعلام کرد:

 

نامگذاری یکی 

به گزارش پگاه خبر، سید ابراهیم حسینی ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم ایران و به ویژه شهروندان شریف کلان شهر شیراز اظهار کرد: با ارائه طرح دوفوریتی اعضای شورای اسلامی شهر مقدس شیراز یکی از معابر اصلی این شهر به نام «خادم الرضا، شهید آیت الله رئیسی» مزیَن می شود.

وی با تاکید بر اینکه در برابر اخلاص، ایثار و تلاش شبانه روزی آیت الله رییسی حداقل اقدام نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر شیراز نامگذاری یکی از معابر اصلی شهر به نام ایشان است، افزود: این اقدام باتوجه به درخواست های مردم شریف و نجیب این کلان شهر مطرح شده است.

رییس شورای اسلامی شهر شیراز خاطر نشان کرد: این طرح دوفوریتی که به امضا تمامی اعضا شورای شهر شیراز رسیده است، در جلسه علنی روز یکشنبه؛ ششم خردادماه جاری مطرح و نهایی خواهد شد.

حسینی در پایان تصریح کرد: خدمات جهادی و دیدگاه ویژه حضرت آیت الله رئیسی از ایشان شخصیتی ویژه و به یاد ماندنی ساخته بود که هرگز از خاطره ها محو نخواهد شد.

انتهای پیام/