کد خبر:4216
پ
فرمانده انتظامی استان فارس :

کشف ۳۰۰ میلیارد اموال مسروقه در فارس

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان منزل و مغازه و کشف ۳۰۰ میلیارد اموال مسروقه در شیراز خبر داد. سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت و گو با خبرنگار پگاه خبر ، اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و مغازه در سطح شهر شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به […]

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان منزل و مغازه و کشف ۳۰۰ میلیارد اموال مسروقه در شیراز خبر داد.


سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت و گو با خبرنگار پگاه خبر ، اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و مغازه در سطح شهر شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از تشکیل تیم ویژه ای در این خصوص، بررسی های فنی و اطلاعاتی شبانه روزی پلیس آگاهی آغاز و در نهایت اعضای یک باند حرفه ای که در سطح کشور اقدام به سرقت می کردند، شناسایی و طی چند عملیات جداگانه همه اعضای این باند دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه کلیه متهمان دارای سوابق کیفری متعدد از جمله سرقت مسلحانه منزل و مغازه می باشند، افزود: در تحقیقات تکمیلی، متهمان به ۳۳ فقره سرقت منزل ،۳۰ فقره سرقت مغازه و یک فقره سرقت خودرو اعتراف کردند.
سردار حبیبی با اشاره به اینکه در این خصوص ۵ دستگاه خودرو سواری متعلق به سارقان که در سرقت ها از آنها استفاده می کردند نیز توقیف شد،گفت: از سارقان مقادیر زیادی اموال مسروقه با ارزشی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال کشف شده است که در این خصوص تعدادی از مالباختگان شناسایی و اموال مسروقه تحویل آنها شده است.


وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد، تأکید کرد: شهروندان ضمن رعایت کلیه نکات ایمنی جهت جلوگیری از وقوع سرقت، در صورت اطلاع از فعالیت اینگونه افراد، مراتب را در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید