ساعت ۲۲، انتخابات در فارس به پایان می رسد
ساعت ۲۲، انتخابات در فارس به پایان می رسد

رئیس ستاد انتخابات استان فارس از اتمام مهلت شرکت در دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد و اتمام انتخابات در ساعت ۲۲ در شیراز و زرقان و خبر داد.

به گزارش پگاه خبر و به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، اسماعیل قزل سفلی رئیس ستاد انتخابات استان ضمن تشکر از حضور مردم فهیم و دغدغه مند شهرستان های شیراز، زرقان، مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد به سبب مشارکت در دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حوزه استان فارس، از اتمام مهلت رای گیری در حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در ساعت ۲۱ خبر داد و افزود: برابر اطلاعیه شماره ۱۸ ستاد انتخابات وزارت کشور، در حوزه‌های انتخابیه‌ای که به تشخیص استاندار ضرورتی به تمدید وجود ندارد می‌توانند اتمام رای‌گیری را اعلام نمایند. بنابراین حسب دستور دکتر محمدهادی ایمانیه استاندار محترم فارس، رای گیری در شعب مربوط به حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد ساعت ۲۱ به اتمام رسیده است.

 رئیس ستاد انتخابات استان فارس در ادامه تصریح کرد: در این حوزه های انتخابیه مجریان شعب موظف هستند مراجعه کنندگان را به درون شعبه هدایت و مراحل اخذ رأی از ایشان را تا آخرین نفر به اتمام برسانند.
 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در ادامه اظهار داشت: رای گیری در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان نیز تا ساعت ۲۲ جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه تمدید شده است و پس از آن مجریان شعب موظف هستند ضمن هدایت مراجعه کنندگان به درون شعبه و بستن درب‌ها، مراحل اخذ رأی تا آخرین نفر حاضر در شعبه را انجام دهند.
 وی افزود: پس از اتمام فرایند رای گیری از آخرین نفر حاضر در شعبه مراحل تجمیع آرا آغاز خواهد شد و تلاش می‌شود تا در کمترین زمان ممکن پس از طی فرایندهای قانونی، نتایج دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه شیراز و زرقان و مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد به اطلاع عموم مردم شریف استان رسانده شود.
انتهای پیام/