تعیین سرنوشت به دست مردم با مشارکت در انتخابات محقق می شود
تعیین سرنوشت به دست مردم با مشارکت در انتخابات محقق می شود

استاندار فارس گفت: پیام مشارکت مردم در انتخابات این است که ما مردم و شهروندان می‌خواهیم از حق خود برای تعیین سرنوشت استفاده و حاضر نیستیم این حق را به دیگران واگذار کنیم.

به گزارش پگاه خبر، محمدهادی ایمانیه صبح جمعه در حاشیه برگزاری دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شیراز و رزقان، رأی خود را به صندوق انداخت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیام مشارکت مردم در انتخابات این است که ما مردم و شهروندان می‌خواهیم از حق خود برای تعیین سرنوشت استفاده و حاضر نیستیم این حق را به دیگران واگذار کنیم.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی جایگاه ویژه‌ای در تعیین سرنوشت کشور هم در انتخاب هیات دولت و انتخاب وزرا و هم در تصمیماتی که منجر به وضع، نظارت و اجرای قوانین می‌شود، دارد.
استاندار فارس تاکید کرد: باید از تعیین سرنوشتی که به خود مردم واگذار شده، به عنوان یک عبادت خدواند متعال استفاده کرد و همانند نماز اول باید به جای آورده شود.
ایمانیه عنوان کرد: مردم شیراز همزمان با آغاز رای‌گیری حضوری گسترده در صندوق‌های داشتند که امید است تا پایان وقت رأی‌گیری تداوم یابد و آرای ما شبیه دور اول و پررنگ‌تر از ادوار گذشته باشد.
انتهای پیام/