کد خبر:4144
پ
با حضور مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي فارس و جمعي از مسئولان؛

همایش گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری در جهرم برگزار شد

به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس، همایش گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس، معاون استاندار و فرماندار ویژه جهرم، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین انجمن و شرکت های حمل […]

به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس، همایش گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس، معاون استاندار و فرماندار ویژه جهرم، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین انجمن و شرکت های حمل کالا و مسافر با حضور گسترده رانندگان و راهداران این شهرستان برگزار شد.

مهندس سیاهپور، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس در این مراسم از تلاش های صورت گرفته در حوزه های ناوگان حمل و نقل مسافر و کالا، رانندگان و راهداران شهرستان جهرم و استان فارس تشکر کرد و از اجرا پروژه های مهم و کاربردی در شهرستان جهرم همچون روشنایی خطی در تقاطع های خطرناک، تعمیرات فنی و بهسازی جاده جهرم- سیمکان- میمند خبر داد.

وی همچنین در سخنانی از تلاش های صورت گرفته در جریان سیل فروردین ماه گفت و اضافه کرد: با کمک و همراهی مجموعه های مختلف توانستیم عملکرد مطلوبی در کمک رسانی به مناطق سیل زده در فروردین ماه سال جاری داشته باشیم.

این مقام مسئول در ادامه سخنانش افزود: دربخش حمل کالاهای اساسی دشمن برنامه ریزی کرده بود که این مهم درجهت خدمت رسانی به مردم صورت نگیرد اما با تلاش و همت رانندگان توانستیم از این مرحله نیز سربلند بیرون آمده و کالاهای اساسی را به دست مردم برسانیم.

مهندس سیاهپور درمورد حمل کالاهای اساسی گفت: حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با همه توان آماده خدمت‌رسانی به هم استانی‌ها است و با همکاری شرکت‌های حمل و نقل و صنوف و انجمن‌ها نسبت به جابه‌جایی کالای‌های اساسی مورد نیاز استان تدابیر لازم اتخاذ شده است.

وی با اشاره به حضور همیشه در صحنه شاغلان حمل‌ونقل جاده‌ای اظهار کرد: رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقل کالا در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی ثابت کرده‌اند که همواره گوش به فرمان رهنمودهای ولایت‌فقیه بوده و خود را سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌دانند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۲۴۰ شرکت در سطح استان در حوزه حمل و نقل کالا مشغول هستند، تصریح کرد: با تلاش و توجه همکاری شرکت‌های حمل و نقل و صنوف و انجمن‌ها هیچ مشکل و یا کمبودی در حمل و نقل کالاهای اساسی در استان فارس نداریم.

مهدی شفیعیان، معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم در سخنانی از زحمات شبانه روزی و خدمات انجام شده جاده‌ای در شهرستان، از مهندس سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس و پرسنل اداره راهداری شهرستان جهرم  تقدیر و تشکر نمود.

در این مراسم از شرکت های برتر در حوزه های حمل و نقل مسافر و کالا، رانندگان پیشکسوت و راهداران برتر تجلیل به عمل آمد.

در ادامه مهندس سیاهپور از پروژه های آن اداره کل در شهرستان جهرم بازدید نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید