پرسپولیس مهاجم عراقی را می‌خواهد؟
پرسپولیس مهاجم عراقی را می‌خواهد؟

پرسپولیس مهاجم عراقی را می‌خواهد؟

به گزارش پگاه خبر، پرسپولیس با توجه به جدایی جونیور براندائو و تنها بودن علیپور در خط حمله به دنبال جذب یک مهاجم در زمستان است. در روزهای اخیر خبرهای درباره علاقه باشگاه پرسپولیس به جذب علاء عباس مهاجم الزوراء عراق به گوش رسیده است.

بهروز دژبد، مدیر برنامه‌های معروف ایرانی که واسطه تیم های ایرانی با بازیکنان عراقی بوده در گفت و گویی که با سایت السومریه عراق داشت درباره مذاکره باشگاه پرسپولیس با علاء عباس سخن به میان آورد. او گفت: باشگاه پرسپولیس هیچ مذاکره‌ای با علاء عباس نداشته است. همه آنچه که در این زمینه به گوش رسیده شایعه‌ای بیش نیست و این مهاجم در زمستان راهی پرسپولیس نخواهد شد.

دژبد ادامه داد: از پرسپولیس و الشحانیه به عنوان مشتریان “عباس” یاد شده اما باید تاکید کنم که نه پرسپولیس این مهاجم را می خواهد و نه الشحانیه. باشگاه الشحانیه قرارداد احمد عکاشی را تمدید کرده و به این ترتیب بازیکن جدید جذب نخواهد کرد و پرسپولیس هم هیچ پیشنهاد نداده است.

علاء عباس در سال ۲۰۱۹ عملکرد بسیار خوبی چه با الزوراء و چه با تیم ملی فوتبال عراق داشته و در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم موفق شد که گل پیروزی را به ایران بزند.