پیاده‌روی بزرگ خانوادگی شهروندان کلان‌شهر شیراز در بزرگراه سرلشکر شهید استوار برگزار شد
پیاده‌روی بزرگ خانوادگی شهروندان کلان‌شهر شیراز در بزرگراه سرلشکر شهید استوار برگزار شد

پیاده‌روی بزرگ خانوادگی شهروندان کلان‌شهر شیراز در بزرگراه سرلشکر شهید استوار در بزرگراه جدیدالاحداث سرلشکر شهید عبدالرسول استوار محمودآبادی در جنوب شرقی شیراز برگزار شد.

به گزارش پگاه خبر، پیاده‌روی بزرگ خانوادگی شهروندان کلان‌شهر شیراز در بزرگراه سرلشکر شهید استوار در بزرگراه جدیدالاحداث سرلشکر شهید عبدالرسول استوار محمودآبادی در جنوب شرقی شیراز برگزار شد.

در این پیاده‌روی که همزمان با اعیاد شعبانیه در بزرگراه جدیدالاحداث سرلشکر شهید عبدالرسول استوار محمودآبادی در جنوب شرقی شیراز برگزار شد، به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای به شهروندان اعطا شد.

شهروندان استقبال زیادی از این برنامه مفرح شهرداری شیراز داشتند.

محمدحسن اسدی، در این پیاده‌روی با تقدیر از حضور شهروندان بیان کرد: در این پیاده‌روی که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد، با وجود باراش پراکنده باران این موهبت الهی، شاهد حضور پررنگ و پرشور جمع کثیری از شهروندان عزیز بودیم.

شهردار کلان‌شهر شیراز که به جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه اشاره داشت، بیان کرد: یک دستگاه خودرو ساینا، یکصد جایزه سه میلیون تومانی خرید لوازم خانگی و یکصد جایزه سه میلیون تومانی خرید لوازم ورزشی از جوایزی بود که به قید قرعه تقدیم حضور شهروندان گرامی شد.

 

 

 

 

 

قابل ذکر است، پروژه بزرگ‌مقیاس بزرگراهی سرلشکر شهید استوار محمودآبادی که در چهل‌وپنجمین سالروز جشن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تقدیم مردم شد، با زمان بسیار کمتری از برآوردهای اولیه با تلاش کارکنان خدوم سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز به بهره‌برداری رسید‌.

پروژه‌ بزرگراه سرلشکر شهید استوار از بولوار خلیج‌فارس به بولوار نصر شرقی متصل می‌شود و موجب تحول در جنوب شرق شیراز خواهد شد و این منطقه را از بن‌بست خارج کرده است.

بنابراین گزارش، شهروندان و شرکت کنندگان در این پیاده روی می‌توانند نتایج قرعه‌کشی پیاده‌روی حواله خرید لوازم ورزشی را از طریق https://farhangi.shiraz.ir/RContent/10FC5RWZY34- و نتایج قرعه کشی پیاده روی حواله خرید لوازم خانگی را از طریق https://farhangi.shiraz.ir/RContent/10FC5RWZY33- مشاهده کنند.

 

انتهای پیام/