همکاری جهاددانشگاهی فارس در تحقق اهداف جوانی جمعیت
همکاری جهاددانشگاهی فارس در تحقق اهداف جوانی جمعیت

رئیس جهاددانشگاهی فارس از آمادگی این نهاد برای تحقق اهداف جوانی جمعیت مدنظر رهبر معظم انقلاب خبر داد.
به گزارش پگاه خبر، امیرحسین استقلال، رئیس جهاددانشگاهی فارس در دیدار با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با اشاره….

 

رئیس جهاددانشگاهی فارس از آمادگی این نهاد برای تحقق اهداف جوانی جمعیت مدنظر رهبر معظم انقلاب خبر داد.
به گزارش پگاه خبر، امیرحسین استقلال، رئیس جهاددانشگاهی فارس در دیدار با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص اجرای قوانین جوانی جمعیت، برای اجرا و تحقق اهداف این قوانین اعلام آمادگی کرد.
وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی فارس تاکنون همکاری خوبی با امور بانوان و خانواده استانداری فارس داشته است، اجرای طرح‌های مشترک همکاری نظیر «بشری» و مشاغل خرد و کوچک ویژه زنان سرپرست خانوار را از جمله این طرح‌ها برشمرد.
استقلال با تأکید بر اینکه جهاددانشگاهی فارس همواره تلاش می‌کند تا در انجام پروژه‌ها و فعالیت‌های علمی، آموزشی و تحقیقاتی به صورت مسئله محور حرکت کند، گفت: این مسئله را به خصوص در بانوان و خانواده دنبال خواهیم کرد.
رئیس جهاددانشگاهی فارس با تصریح اینکه آمادگی توسعه همکاری‌های بیشتری با امور بانوان و خانواده استانداری داریم، افزود: این کار را در ابعاد مختلف آموزشی و حتی رسانه‌ای دنبال خواهیم کرد.
وی با اشاره به اقدامات جهاددانشگاهی در خصوص درمان ناباروری اظهار کرد: جهاددانشگاهی تقریباً اولین نهادی بود که در این عرصه گام نهاد و اکنون بیش از ۷۰ درصد درمان ناباروری در کشور توسط جهاددانشگاهی انجام می‌شود.
استقلال در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به فعالیت اندیشکده زنان در دانشگاه الزهرا(س) ذیل جهاددانشگاهی گفت: با همکاری چنین اندیشکده‌هایی می‌توان اقدامات خوب و فاخری را در حوزه زنان و خانواده انجام داد.
زهرا یقطین، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس هم در این نشست گفت: یکی از مباحثی که باید به صورت ویژه دستگاه‌های مختلف بدان ورود کرده و برای خود مأموریت‌هایی را تعریف کنند، بحث تحقق اهداف جوانی جمعیت مدنظر رهبر معظم انقلاب است.
یادآور می‌شود، در این نشست پیرامون همکاری‌های بیشتر مشترک بین جهاددانشگاهی فارس و امور بانوان و خانواده استانداری فارس مباحثی مطرح شد.
انتهای پیام/