حرکت صنایع فارس برای رفع موانع و رونق تولید پر شتاب تر گردد
حرکت صنایع فارس برای رفع موانع و رونق تولید پر شتاب تر گردد

استاندار فارس، از کارخانه در دست احیا و بیمارستان شهرستان رستم بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت این دو پروژه و فراهم شدن مقدمات بهره برداری از آنان قرار گرفت.

به گزارش پگاه خبر، دکتر محمدهادی ایمانیه صبح روز جمعه، به منظور بازدید میدانی از کارخانه قند رستم و بیمارستان جدیدالاحداث…..

استاندار فارس، از کارخانه در دست احیا و بیمارستان شهرستان رستم بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت این دو پروژه و فراهم شدن مقدمات بهره برداری از آنان قرار گرفت.

  • به گزارش پگاه خبر، دکتر محمدهادی ایمانیه صبح روز جمعه، به منظور بازدید میدانی از کارخانه قند رستم و بیمارستان جدیدالاحداث این شهرستان، به این منطقه سفر کرد.
استاندار فارس در این سفر، از نزدیک در جریان میزان پیشرفت عملیات احیا کارخانه قند شهرستان رستم قرار گرفت و در پایان بازدید از این واحد راکد تولیدی گفت: متاسفانه این مجموعه تولیدی، ۱۵ سال است که در تولید دچار مشکل شده و تقریبا از ۱۰ سال قبل بصورت کامل و صددرصدی تعطیل شده است.
وی افزود: احیاء مجدد این کارخانه می تواند بیش از ۲۰۰ شغل، ایجاد کند؛ آن هم در منطقه ای که کمتربرخوردار است و کارخانه و صنعت قابل توجهی در آن مستقر نیست.
دکتر ایمانیه بیان داشت: با همت همکاران استانی و شهرستانی، حمایت های بسیار خوب امام جمعه محترم و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همچنین پشتیبانی بسیار خوب هیأت حمایت از صنایع، امیدواریم طی روزهای آینده با تأمین شکر خام، فاز اول این کارخانه مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی افزود: به شرط همراهی و حمایت بیش از پیش هیأت حمایت از صنایع، این ظرفیت در کارخانه وجود دارد که تا پایان سال شاهد بهره برداری از فاز دوم و استفاده از چغندر برای تولید شکر خام باشیم.
نماینده عالی دولت در فارس راه اندازی مجدد این کارخانه را خبری نوید بخش برای مردم این شهرستان دانست و گفت: لازم است حرکت صنایع فارس برای رفع موانع و رونق تولید پر شتاب تر گردد و اقدامات دستگاه های اجرایی در این پروژه، نشان دهنده حرکت مثبت و نوید بخش رونق مناسب این کارخانه است.
استاندار فارس در ادامه سفر خود به شهرستان رستم، از بیمارستان جدیدالاحداث ۶۴تختخوابی این شهرستان بازدید کرد. این بیمارستان که در آستانه بهره برداری قرار دارد می تواند، بخش زیادی از مشکلات مردم را مرتفع و سطح سلامت شهروندان را افزایش دهد.
دکتر ایمانیه در پایان بازدید از بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهدای رستم گفت: احداث بیمارستان یکی از مطالبات و خواسته های اصلی مردم این شهرستان از بدو تاسیس بوده که با همت همکاران خودم در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اقدامات جهادی این خواسته، جامه عمل پوشید.
وی ادامه داد: برخی از تجهیزات این بیمارستان مستقر شده و باقیمانده آن نیز در روزهای آینده مستقر می شود؛ در فاز اول تعدادی از نیروی انسانی مشغول به خدمت می شوند و مابقی پرسنل نیز در آزمون استخدامی سال جاری جذب و بکارگیری خواهند شد.
انتهای پیام/