اماکن ورزشی شهرداری شیراز در اختیار ورزش و جوانان قرار می گیرد
اماکن ورزشی شهرداری شیراز در اختیار ورزش و جوانان قرار می گیرد

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت: شهرداری شیراز با توجه به سرانه ورزشی که در اختیار دارد می تواند با سازمان ورزش و جوانان همکاری های لازم را انجام دهد تا از این سرانه ورزشی که به خوبی و با دید دوراندیشانه توسط شهرداری برای مردم شهر ایجاد شده است، برای….

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت: شهرداری شیراز با توجه به سرانه ورزشی که در اختیار دارد می تواند با سازمان ورزش و جوانان همکاری های لازم را انجام دهد تا از این سرانه ورزشی که به خوبی و با دید دوراندیشانه توسط شهرداری برای مردم شهر ایجاد شده است، برای استعدادیابی ورزشکاران نوجوان و جوان استفاده کرد.

به گزارش پگاه خبر، سید کمال پاک فطرت، در دیدار با معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: سازمان ورزش و جوانان به عنوان متولی ورزش از ظرفیت خوبی در حوزه ورزش حرفه ای برخوردار است و شهرداری هم به عنوان مدیریت شهری و به خاطر ارتباط مستقیم که با مردم دارد در راستای ورزش همگانی می تواند گام های موثری در این عرصه بردارد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در خصوص تعامل شهرداری با مجموعه ورزش و جوانان شهرستان شیراز هم گفت: همواره هم افزایی و همکاری بین ۲ یا چند مجموعه می تواند باعث افزایش بازدهی در آن عرصه شود و این مسئله در عرصه ورزش قهرمانی و همگانی هم مستثنی نیست.
وی افزود: شهرداری شیراز با توجه به سرانه ورزشی که در اختیار دارد می تواند با سازمان ورزش و جوانان همکاری های لازم را انجام دهد تا از این سرانه ورزشی که به خوبی و با دید دوراندیشانه توسط شهرداری برای مردم شهر ایجاد شده است، برای استعدادیابی ورزشکاران نوجوان و جوان استفاده کرد.
پاک فطرت اظهار کرد: سازمان ورزش و جوانان با ظرفیت مهمی که در هیئت های ورزشی دارد، می تواند در بحث استعدادیابی فعالیت کند و این امر باعث می شود تا سال های آینده ورزشکارانی بزرگ از شیراز در سطح ملی و بین المللی بدرخشد.
وی با اشاره به توسعه بحث ورزش همگانی در سطح شهر شیراز، گفت: در راستای هم افزایی ورزش شیراز به ویژه در بخش همگانی سازمان ورزش و جوانان شیراز با شهرداری همکاری های لازم را خواهد داشت چرا که مدتهاست بحث ورزش همگانی در شیراز، تعطیل شده و این موضوع مفغول مانده است.
محمدعلی چوبینی، معاون شهردار شیراز و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز هم گفت: شهرداری از لحاظ سرانه ورزشی در وضعیت خوبی بسر می برد و با تعامل با سازمان ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی ورزش در سطح شهر می توان در راستای توسعه ورزش به ویژه ورزش همگانی گام های موثری برداشت.
محمدتقی تذروی، عضو شورای اسلامی شهر شیراز هم در این جلسه بر لزوم توجه به ورزش تاکید کرد و گفت: ورزش یکی از ابزار مهم برای تربیت نسل جوان به حساب می آید و از طریق ورزش می توان اخلاق اسلامی و پهلوانی را در میان نسل جدید توسعه و ترویج داد، از این رو همکاری بین سازمان ها برای توسعه ورزش لازم به نظر می رسد و شورای اسلامی شهر شیراز و شهرداری هم از هم افزایی بین سازمان ورزش و جوانان و شهرداری برای توسعه ورزش در محلات مناطق ۱۱ گانه شهری استقبال می کنند.
خاطر نشان می شود، در این دیدار روح الله مظفری، معاون سازمان فرهنگی شهرداری شیراز، عرب، مشاور ورزشی و همچنین یحیی زارع، رئیس اداره تربیت بدنی شهرداری شیراز حضور داشتند.

انتهای پیام/