۱۵۰۰۰ زائر از فارس به مرقد امام(ره) اعزام شدند
۱۵۰۰۰ زائر از فارس به مرقد امام(ره) اعزام شدند

فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به اعزام ۱۵هزار زائر از استان فارس به مرقد امام(ره) از میزبانی و خدمات شهرداری شیراز در قرارگاه روح‌الله تجلیل به عمل آورد. به گزارش پگاه خبر، فرمانده سپاه فجر فارس در حاشیه این آیین با تقدیر از بانیان این سفر معنوی در قرارگاه روح‌الله، از شهرداری شیراز که […]

فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به اعزام ۱۵هزار زائر از استان فارس به مرقد امام(ره) از میزبانی و خدمات شهرداری شیراز در قرارگاه روح‌الله تجلیل به عمل آورد.

به گزارش پگاه خبر، فرمانده سپاه فجر فارس در حاشیه این آیین با تقدیر از بانیان این سفر معنوی در قرارگاه روح‌الله، از شهرداری شیراز که علاوه بر این کلان‌شهر، میزبانی دیگر شهرهای استان فارس و استان‌های هم‌جوار را برای ابر عهده گرفته است، نیز تجلیل به عمل آورد.

سردار یدالله بوعلی با بیان اینکه حضور در جمع زائران توفیق الهی است، اظهار کرد: امروز ۱۵هزار نفر از این استان باهمت فرمانداری و شهرداری شیراز و همکاری و همیاری راهداری استان و فرجا به‌عنوان زائرین مرقد امام(ره) راهی می‌شوند.

معاون گردشگری و امور زیارتی استانداری فارس نیز در آیین بدرقه زائران و دوستداران ولایت با ابراز خرسندی از چنین برنامه‌های مذهبی آن را تجدید بیعت با آرمان‌‌های بنیان‌گذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب دانست.

محمد فرخ‌زاده تصریح کرد: وظیفه خود می‌دانیم در برنامه ملی زائران که به‌صورت کاروان ۱۵هزار نفری استان فارس و با مشارکت فرمانداران، شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز و دیگر ارگان‌های شهری و با پیگیری سپاه فجر به‌عنوان دبیر برنامه انجام‌گرفته، همراهی کنیم.

قائم‌مقام شهردار و فرمانده بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز نیز در محل قرارگاه روح‌الله(ره) در جمع زائران مرقد مطهر امام راحل(ره) با تجلیل از استقبال گسترده عاشقان ولایت و امامت، از همکاری شهرداری شیراز برای این اعزام خبر داد.

آرش فرج‌زاده گفت: شهرداری شیراز همکاری‌های لازم و تدابیر خاص در خصوص پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی این سفر را با هدف آسایش و امنیت عاشقان ولایت در این سفر معنوی انجام داده است.

انتهای پیام/

زرین کلاه