کد خبر:34886
پ

اجرای طرح اطعام مهدوی-افطاری ساده در استان فارس

مدیر کل کمیته امداد فارس از اجرای طرح اطعام مهدوی-افطاری ساده با هدف کمک به خانواده های ایتام و نیازمندان در استان همزمان با سراسر کشور خبر داد. به گزارش پگاه خبر، مرتضی موصلی با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان و ضرورت توجه و دستگیری از ایتام و نیازمندان در این ماه مبارک، گفت: […]

مدیر کل کمیته امداد فارس از اجرای طرح اطعام مهدوی-افطاری ساده با هدف کمک به خانواده های ایتام و نیازمندان در استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پگاه خبر، مرتضی موصلی با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان و ضرورت توجه و دستگیری از ایتام و نیازمندان در این ماه مبارک، گفت: طرح ملی اطعام مهدوی چند سالی است در کشور با هدف تهیه و توزیع بسته های معیشتی و غذای گرم بین جامعه هدف  برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای ماه رمضان ۵۲ آشپزخانه در استان جهت طبخ غذای گرم راه اندازی شدند که در همین چند روز ابتدایی ماه مبارک رمضان ۱۹۸۰۰ پرس غذای گرم را با ارزش ۱۴ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال طبخ و توسط مراکز نیکوکاری بین نیازمندان توزیع شده است.
موصلی ادامه داد: در مدت مذکور تعداد ۶۲۰۰  بسته غذایی به ارزش ۳۶ میلیارد و ۴۸۲ میلیون ریال با کمک خیرین استان تهیه شد که به دست نیازمندان رسیده است.
مدیر کل امداد فارس افزود: طرح افطاری ساده نیز در قالب تهیه اقلام غذایی جهت افطار خانواده های نیازمند در استان همزمان با سراسر کشور اجرا می شود که در این طرح نیز از ابتدای ماه رمضان تاکنون، تعداد ۱۷ هزار و ۴۲۰ مورد به ارزش ۳ میلیارد و ۳۰۴ میلیون ریال تهیه و توزیع شد.
وی در پایان یادآور شد: در سال گذشته مردم نیکوکار استان مجموعاً میزان۴۷۵ میلیارد و ۱۴۶ میلیون  ریال کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در طی ماه مبارک رمضان سال  ۱۴۰۱ و در قالب طرح اطعام مهدوی به ادارات کمیته امداد ، مراکز نیکوکاری و کمک مستقیم خیرین سطح استان جهت بهره مندی نیازمندان اهدا کردند.

انتهای پیام

بازدیدها: ۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید