کد خبر:34576
پ

کسب مقام برتر جشنواره رویش توسط موسسه آموزش عالی زند شیراز

موسسه آموزش عالی زند شیراز مفتخر به دریافت مقام نخست در بخش فیلم در دهمین جشنواره ملی رویش شد. سید ابراهیم حسینی با اعلام خبر کسب رتبه اول در بخش فیلم داستانی در آیین اختتامیه دهمین جشنواره ملی رویش ویژه دستاوردهای فرهنگی و هنری دانشجویان کل کشور گفت: امروزه شاهد رشد روز افزون فعالیت های […]

موسسه آموزش عالی زند شیراز مفتخر به دریافت مقام نخست در بخش فیلم در دهمین جشنواره ملی رویش شد.


آموزش عالی زند سید ابراهیم حسینی با اعلام خبر کسب رتبه اول در بخش فیلم داستانی در آیین اختتامیه دهمین جشنواره ملی رویش ویژه دستاوردهای فرهنگی و هنری دانشجویان کل کشور گفت:

امروزه شاهد رشد روز افزون فعالیت های فردی و گروهی، در زمینه های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی هستیم. به شکلی که استعداد های شگرفی در جای جای کشور رشد یافته و شکوفا شده اند. از این رو در جهت شناخت و رشد ظرفیت های بالقوه جامعه، جشنواره ملی رویش راه اندازی شده است.
رئیس موسسه آموزش عالی زند شیراز افزود :
هدف از این جشنواره، بروز توانمندی های افراد و دستاورد های کانون های مختلف می باشد. در این گردهمایی سالیانه، دانشجویان و کانون ها، آثار و توانمندی های هنری و فرهنگی خود را بر طبق شرایط و ضوابط مربوط به جشنواره آماده و ارسال می نمایند.
جشنواره ملی رویش به صورت سالیانه توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاهی، در سطح دانشگاه های کشور برگزار می شود.

 

این جشنواره با مشارکت دانشگاه های سراسر کشور، در جهت شکوفایی استعداد های ارزشمند فرهنگی، هنری و دینی، افراد مستعد را شناسایی و مورد تقدیر قرار می دهد.
حسینی در ادامه تشریح کرد:
بر این اساس علاقه مندان به شرکت در این رویداد فرهنگی، آثار خود را که می تواند شامل فیلمنامه، نمایشنامه، قطعات ادبی، موسیقی و غیره شود آماده و در زمان اعلام فراخوان به مرکز ارزیابی جشنواره ارسال می نمایند.
هدف از این جشنواره دانشگاهی، نهادینه سازی هویت کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه ها می باشد. از طرفی در این رویداد ملی سالیانه، افراد مستعد و توانمند شناسایی شده و برای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی معرفی می شوند. هدف دیگر این جشنواره ترغیب جامعه دانشگاهی به فعالیت های فرهنگی و هنری، و همچنین ترویج فعالیت های گروهی در دانشگاه ها می باشد.
رییس  موسسه آموزش عالی زند شیراز ، موفقیت و کسب مقام اول در جشنواره ملی رویش توسط سید سینا ولدبیگی دانشجوی رشته مدیریت بانکی موسسه آموزش عالی زند شیراز در بخش فیلم کوتاه داستانی را به خانواده بزرگ  موسسه زند تبریک گفت و توفیق روزافزون را برای دانشجویان از خداوند خواستار شد.

 

پایان خبر /ابراهیم عباسی

بازدیدها: ۳۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید