کد خبر:3407
پ

رقابت۳هزار و۵۶۷ داوطب تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نورشهرهای فارس

۳هزار و ۵۶۷ داوطلب آزمون کارشناسی ارشد فراگیردانشگاه پیام نور امروز در شیراز،فسا،کازرون و لارستان به رقابت پرداختند. رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس درحاشیه بازدید از حوزه امتحانی شیراز، گفت:در بیستمین دوره آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دراستان فارس ۲هزار و ۵۳۳ نفر در شیراز ، ۵۰۵ نفر در فسا،۲۹۳ نفر در کازرون و ۲۳۶نفر […]

۳هزار و ۵۶۷ داوطلب آزمون کارشناسی ارشد فراگیردانشگاه پیام نور امروز در شیراز،فسا،کازرون و لارستان به رقابت پرداختند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس درحاشیه بازدید از حوزه امتحانی شیراز، گفت:در بیستمین دوره آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دراستان فارس ۲هزار و ۵۳۳ نفر در شیراز ، ۵۰۵ نفر در فسا،۲۹۳ نفر در کازرون و ۲۳۶نفر درلارستان شرکت نمودند که از این تعداد ۵۵ درصد شرکت کنندگان خانم ها و ۴۵ درصد را آقایان تشکیل میدهند.

دکتر محمد حسن صیف با بیان اینکه نتایج این آزمون در هفته اول بهمن ماه اعلام خواهد شد، خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان از نیمسال دوم سال جاری در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل خواهند شد.

وی به برخی از تسهیلات دانشگاه پیام نور برای پذیرفته شدگان نیز اشاره کرد و یادآور شد: دانشجویان پیام نور علاوه برامکان انتخاب دانشگاه شهر سکونت خود به عنوان محل ازمونهای پایان ترم، از وام شهریه قرض الحسنه نیز برخوردار خواهند بود.

رئیس دانشگاه پیام نوراستان ، برگزاری کلاسهای الکترونیکی و آزمون های میان ترم آنلاین را یکی دیگر از خدماتی عنوان کرد که دانشگاه پیام نور به دانشجویان مقطع ارشد خود ارائه می نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید