کد خبر:33790
پ
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس:

ثبت ۵ وقف جدید به ارزش ۷۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در استان

به گزارش پگاه خبر؛حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: امسال وقف جدیدی با نیت احداث مجتمع فرهنگی، مذهبی و قرآنی در شهرستان لامرد به ثبت رسید. وی ادامه داد: علی توانا، واقف نیک‌اندیش لامردی ۶ دانگ یک قطعه زمین به مساحت ۸۰۰ متر مربع به ارزش ۷ میلیارد ریال را […]

به گزارش پگاه خبر؛حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: امسال وقف جدیدی با نیت احداث مجتمع فرهنگی، مذهبی و قرآنی در شهرستان لامرد به ثبت رسید.
وی ادامه داد: علی توانا، واقف نیک‌اندیش لامردی ۶ دانگ یک قطعه زمین به مساحت ۸۰۰ متر مربع به ارزش ۷ میلیارد ریال را در این شهرستان وقف کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار کرد: همچنین جمشید کریمی، واقف نیک‌اندیش شهرستان فیروزآباد ۶ دانگ یک قطعه زمین به مساحت ۵۰۸ متر مربع به ارزش ۳۰ میلیارد ریال را جهت احداث مسجد الزهرا (س) در این شهرستان وقف کرد.
وی تصریح کرد: وقف دیگری نیز توسط غلامحسین الحانی، واقف نیک‌اندیش در این شهرستان به ثبت رسید که در آن ۶ دانگ یک باب منزل مسکونی یک طبقه به متراژ ۲۵۰ متر مربع با ارزش ۲۰ میلیارد ریال جهت تأمین هزینه‌های جاری حسینیه قائم آل محمد (عج) وقف شده است.
حجت الاسلام موسوی گفت: همچنین در شهرستان جهرم ملک تاج سکوت جهرمی ۶ دانگ عرصه و اعیان یک واحد آپارتمان با نیت کمک به فرزندان بی سرپرست به مساحت بیش از ۳۴ هزار متر مربع به ارزش ۱۸ میلیارد ریال وقف کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: در شهرستان خفر هم یحیی یحیایی، ۶ دانگ یک قطعه زمین به مساحت بیش از ۶۷ هزار مترمربع به ارزش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را جهت تعزیه‌داری و احداث آشپزخانه سیدالشهدا (ع) وقف کرد.

انتهای پیام/ابراهیم عباسی

ثبت ۵ وقف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید