کد خبر:32698
پ

آغاز ثبت نام کاندیداها انتخابات شورای مرکزی کانون عکاسان استان

ثبت نام کاندیداتوری در اولین دوره انتخابات تعیین شورای مرکزی کانون عکاسان استان فارس همزمان با روز جهانی عکاسی آغاز شد.

به گزارش پگاه خبر؛ابراهیم شیشه گر نماینده هیئت موسس کانون عکاسان استان فارس گفت: اولین دوره انتخابات تعیین شورای مرکزی کانون عکس همزمان با روز جهانی عکاسی آغاز و انتخابات آن نیز روز سه شنبه ۸ شهریورماه برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این شورا طبق اساسنامه در اولین جلسه خود باید دبیر کانون عکس را از بین اعضای منتخب مشخص و برنامه عملیاتی خود را برای سال آینده در حوزه‌های توانمندسازی و تولید ارائه کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر مجمع عمومی‌ کانون عکس ۲۰۰ عضو دارد که اکثرا از افراد شناخته شده و با سابقه و دارای تخصص در حوزه عکاسی هستند و این سازماندهی در قالب کانون عکس زمینه محقق شدن مطالبات صنفی و حقوقی و آموزشی عکاسان بومی ‌فارس را سرعت خواهد بخشید و زمینه معرفی و شناخته شدن بیشتر هنرمندان فارس را فراهم خواهد کرد.

او اضافه کرد: از بیست و هشتم مرداد ماه جاری همزمان با روز جهانی عکاسی ثبت نام کاندیداها برای انتخابات شورای مرکزی کانون عکاسان استان فارس آغاز شده و انتخابات آن نیز روز سه شنبه ۸ شهریورماه برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: در تلاشیم شرایط رای دهی مجازی را برای عکاسان شهرستانهای فارس فراهم نماییم.

وی با اعلام اینکه متقاضیان کاندیداتوری باید رزومه خود را ارسال تا بررسی و صلاحیت آنها تایید شود اضافه کرد: کسانی که قصد رای دهی دارند نیز باید با ارسال مشخصات و اثبات فعالیت در حوزه عکاسی تاییده لازم را دریافت کنند.

شیشه گر تصریح کرد: کسانی که در جلسات پاتوق عکس شیراز حضور داشته و در نام آنها در لیست ثبت شده نیاز یه ارسال مشخصات خود ندارند.

ابراهیم شیشه گر با بیان اینکه عضویت در شورای مرکزی کانون عکسان استان فارس از طریق ارسال رزومه و اطلاعات شخصی از طریق شماره واتس آپ ۰۹۱۷۹۳۱۶۱۱۳ برای همه علاقه‌مندان امکان‌پذیر است، ابراز امیدواری کرد که اعضای مجمع عمومی ‌با اقدامات شایسته و متشکل شورای جدید، اتفاقات امیدآفرین و مثبتی را در عرصه عکاسی استان رقم بزنند.

انتهای پیام/ابراهیم عباسی

آغاز ثبت نام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید