آغاز ششمین جشنواره ورزش های همگانی در دانشگاه علمی کاربردی فارس
آغاز ششمین جشنواره ورزش های همگانی در دانشگاه علمی کاربردی فارس

به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس ، ششمین جشنواره ورزش های همگانی دانشجویان، کارکنان و استادان در رشته های فوتسال ، ‌والیبال،‌دارت،‌ ‌تنیس روی میز ، شطرنج، طناب کشی و پرتاب پنالتی بسکتبال در  دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود . بنا بر این گزارش شروع […]

به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس ، ششمین جشنواره ورزش های همگانی دانشجویان، کارکنان و استادان در رشته های فوتسال ، ‌والیبال،‌دارت،‌ ‌تنیس روی میز ، شطرنج، طناب کشی و پرتاب پنالتی بسکتبال در  دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود .

بنا بر این گزارش شروع این جشنواره با سه رشته طناب کشی ، شطرنج و تنیس روز میز به میزبانی مرکز آموزش علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران در سالن ورزشی این مرکز روز سه شنبه ۱۹  آذرما سال جاری برگزار و دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی استان با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج زیر به دست آمد.

در مسابقه طناب کشی بخش آقایان

 کسب مقام اول توسط مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر شیراز

  کسب مقام دوم توسط مرکز آموزش علمی کاربردی شهید کرمی

مراکز آموزش علمی کاربردی فراسان ، شرکت ساخت و صنایع پتروشیمی و صنایع مخابرات راه دور ایران به ترتیب مقام سوم، چهارم و پنجم را کسب کردند.

در مسابقه شطرنج بخش آقایان

 کسب مقام  اول توسط محمد رضا رنجبر از مرکز آموزش علمی کاربردی پاسارگاد

 کسب مقام دوم توسط محمد علی امامی از مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی

 کسب مقام سوم توسط حمید رضا کارآمد از مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر شیراز

کسب مقام  چهارم توسط سید احمد رضا ضرغامی از مرکز آموزش علمی کاربردی شهید کرمی

در مسابقه تنیس روی میز بخش آقایان

محمد علی شریعتمداری ، فرید آذر فر و سعید حاجی زمانی دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران به ترتیب مقام اول ، دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.