دستگیری ۱۰ عامل اغتشاشات در استان فارس
دستگیری ۱۰ عامل اغتشاشات در استان فارس

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری ۱۰ تن از عاملان اغتشاشات آبان ماه در شهرستان های کازرون و ممسنی خبر داد. سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع اغتشاشات آبان ماه سال جاری در شهرستان های کازرون و ممسنی و اقدامات آشوبگران در […]

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری ۱۰ تن از عاملان اغتشاشات آبان ماه در شهرستان های کازرون و ممسنی خبر داد.

سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع اغتشاشات آبان ماه سال جاری در شهرستان های کازرون و ممسنی و اقدامات آشوبگران در تخریب اموال عمومی و دولتی، موضوع شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مأموران انتظامی موفق شدند مخفیگاه ۸ تن از عوامل اصلی آشوب و اغتشاش را در شهرستان کازرون و ۲ نفر دیگر را در شهرستان ممسنی شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی و هماهنگی لازم با دستگاه قضایی، این ۱۰ نفر آشوبگر طی ۲ عملیات جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

سردار حبیبی تأکید کرد: امنیت مردم، خط قرمز پلیس است و خادمان مردم در انتظامی استان فارس با مخلان نظم و امنیت برخورد قانونی و قاطع خواهند داشت.