اهداء گل توسط فرمانده انتظامی فارس به دانشجویان
اهداء گل توسط فرمانده انتظامی فارس به دانشجویان

فرمانده انتظامی استان به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو، ضمن حضور در دانشگاه شیراز با اهداء گل به تعدادی از دانشجویان، از آنان تجلیل به عمل آورد. به گزارش پگاه خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “رهام بخش حبیبی” به همراه رییس دانشگاه شیراز، ضمن حضور در جمع دانشجویان این دانشگاه، ۱۶ آذر […]

فرمانده انتظامی استان به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو، ضمن حضور در دانشگاه شیراز با اهداء گل به تعدادی از دانشجویان، از آنان تجلیل به عمل آورد.
به گزارش پگاه خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “رهام بخش حبیبی” به همراه رییس دانشگاه شیراز، ضمن حضور در جمع دانشجویان این دانشگاه، ۱۶ آذر روز دانشجو را به آنها تبریک گفت و با اهداء گل از آنان تجلیل به عمل آورد.
سردار حبیبی در این دیدار، بر لزوم افزایش تعامل و همفکری دانشجویان با نیروی انتظامی در راستای ارتقاء احساس امنیت در جامعه تأکید کرد و گفت: دانشجویان می توانند نقش پر رنگی در یاری رساندن پلیس برای ارائه خدمت رسانی بهتر به مردم داشته باشند.
وی نقش دانشجویان در عرصه های مختلف جامعه را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: پلیس فارس این آمادگی را دارد تا از نقطه نظرات دانشجویان در خصوص راهکارهای پیشگیری از وقوع جرم و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه استفاده نماید.