نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز، ظرفیتی برای معرفی توریسم
نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز، ظرفیتی برای معرفی توریسم

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری صنایع دستی استان فارس اعلام کرد که برگزاری یازدهمین نمایشگاه سراسری گردشگری پارس با هدف توسعه گردشگری این استان برگزار می‌شود که فرصتی مناسب برای معرفی و توسعه ظرفیت‌های متعدد و متنوع گردشگری است. مصیب امیری، یکشنبه در این باره گفت: تلاش شده توانمندی سرمایه گذاران در حوزه ایجاد تاسیسات گردشگری، دفاتر […]

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری صنایع دستی استان فارس اعلام کرد که برگزاری یازدهمین نمایشگاه سراسری گردشگری پارس با هدف توسعه گردشگری این استان برگزار می‌شود که فرصتی مناسب برای معرفی و توسعه ظرفیت‌های متعدد و متنوع گردشگری است.

مصیب امیری، یکشنبه در این باره گفت: تلاش شده توانمندی سرمایه گذاران در حوزه ایجاد تاسیسات گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی، فعالین حوزه گردشگری مذهبی و گردشگری سلامت، بیمارستان ها، اتاق بازرگانی و تعدادی از شهرداری های استان، در یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس به نمایش گذاشته شود.

امیری ادامه داد: فارس با دارا بودن شرایط متنوع آب و هوایی ، قابلیت گردشگرپذیری در هر فصل از سال را دارد، لذا یکی دیگر از اهداف نمایشگاه، معرفی توانمندی های تاسیسات اقامتی به خصوص اقامتگاه های بوم گردی متنوع استان است.

این مقام مسئول اضافه کرد: همزمان با نمایشگاه گردشگری پارس دوازدهمین نمایشگاه  سراسری صنایع دستی نیز در دو سالن برپا است و قرار است تا نمایندگان هر استان  و شهرستان به صورت تخصصی، به معرفی محصولات شاخص شهر خود بپردازند.

بنابر این گزارش که روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس در اختیار رسانه ها قرار داد،یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس همزمان با دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی وهنرهای سنتی، درشهر شیراز و محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی استان فارس از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ آذرماه ۹۸ از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای علاقه مندان است.