۱۵ لیدر اغتشاشات ممسنی دستگیر شدند
۱۵ لیدر اغتشاشات ممسنی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ۱۵ نفر از کسانی که در اغتشاشات آبان ۹۸ در شهرستان ممسنی از لیدرها و عاملان اصلی بودند، دستگیر و روانه زندان شدند. سردار سرتیپ دوم رهام‌بخش حبیبی، شنبه در این باره گفت: در پی اعتراضات اخیر در خصوص طرح سهمیه بندی بنزین، شناسایی و بازداشت عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران […]

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ۱۵ نفر از کسانی که در اغتشاشات آبان ۹۸ در شهرستان ممسنی از لیدرها و عاملان اصلی بودند، دستگیر و روانه زندان شدند.

سردار سرتیپ دوم رهام‌بخش حبیبی، شنبه در این باره گفت: در پی اعتراضات اخیر در خصوص طرح سهمیه بندی بنزین، شناسایی و بازداشت عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران تخریب اموال عمومی و بروز ناامنی در شهرستان ممسنی به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس اطلاعات شهرستان ممسنی با اقدامات فنی و تخصصی، ۱۵ نفر از عوامل اصلی و محرک اغتشاشات را شناسایی و در عملیات‌های جداگانه آنان را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شدند.

شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در فاصله ۱۵۸ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی آسیب وارد کرد