آغاز اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز در فارس
آغاز اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز در فارس

اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز در استان فارس از امروز آغاز شد . مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: در گام نخست اجرای این طرح برای ۱۰۸ هزار مشترک و تا دو روز آینده برای ۶۰۰ هزار مشترک فارسی ، قبض الکترونیکی صادر می‌شود. غلامعباس حسینی با اشاره به مشارکت حدود یک میلیون فارسی […]

اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز در استان فارس از امروز آغاز شد .
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس گفت: در گام نخست اجرای این طرح برای ۱۰۸ هزار مشترک و تا دو روز آینده برای ۶۰۰ هزار مشترک فارسی ، قبض الکترونیکی صادر می‌شود.
غلامعباس حسینی با اشاره به مشارکت حدود یک میلیون فارسی در طرح حذف قبوض کاغذی گاز، افزود : مشترکینی که تا کنون نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه شرکت گاز فارس اقدام نکرده اند، برای دریافت الکترونیکی گاز بهای مصرفی، باید شماره اشتراک ۱۲ رقمی خود را به سامانه ۳۰۰۰۷۱۱ پیامک کنند.
وی گفت: پس از ارسال شماره اشتراک، پیامی مبنی بر تایید شماره تلفن و شماره اشتراک ارسال و از این پس گاز بهای مصرفی مشترک به صورت پیامکی ارسال می‌شود.
همچنین مشترکان برای دریافت اطلاعات صورت حساب گاز خود می‌توانند به وب‌سایت شرکت گاز استان به نشانی www.nigc-fars.ir و یا سایت شرکت ملی گاز به نشانی www.nigc.ir مراجعه کنند.
به گفته مدیر عامل شرکت گاز استان فارس ، از مزایای اجرای طرح حذف قبوض کاغذی در استان، صرفه جویی سالانه ۷ میلیارد تومان هزینه‌های صدور و توزیع قبض مشترکان، توسعه دولت الکترونیک، اطمینان از دریافت صورتحساب توسط مشترک و کمک به محیط زیست است.
بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک گاز در فارس وجود دارد.