کد خبر:2915
پ

ثبت ‌نام { ۲۰۴۴ } کارگر،گروه کار و واحد نمونه استان فارسی در سی و یکمین جشنواره امتنان

سهراب مختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور ثبت‌نام سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان فارس در سی ام آبان ماه سال جاری پایان یافت.به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، […]

سهراب مختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور ثبت‌نام سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان فارس در سی ام آبان ماه سال جاری پایان یافت.
به گزارش پگاه خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس ، مختاری با بیان اینکه این نخبگان از جامعه کارگران، گروه های کاری و واحد های نمونه هستند، گفت:  طبق ماده ۱۹۵ قانون کار شناسایی و معرفی کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در سه: بخش صنعت، کشاورزی و خدمات از اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی افزود: جشنواره امتنان، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه های کاری و واحد های نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار بوده و در دو مرحله  استانی و کشوری و در سه بخش: صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می گردد.
 مختاری ادامه داد: بدلیل ضرورت الگو‌ سازی برای جامعه کار وتولید از کارگران نمونه و گروه‌های کاری که به اتفاق هم کاری با ارزش را انجام‌داده اند مورد تقدیر قرار می گیرند.
وی در آخر گفت :علاقه مندان شرکت در این جشنواره که شامل کارگران و گروه کاران و کار فرمایان نمونه استان هستند، با ثبت نام در سامانه مربوطه پس از بررسی توسط کمیته داوران انتخاب خواهند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید