تشییع پیکر پاک پدر ۲ شهید و ۲ جانباز دفاع مقدس در کازرون
تشییع پیکر پاک پدر ۲ شهید و ۲ جانباز دفاع مقدس در کازرون

پیکر پاک مرحوم نجف ملک‌زاده، پدر شهیدان محمد هاشم و محمد جواد و جانبازان دوران دفاع مقدس محمد رضا و محمد کریم، در کازرون تشییع و خاکسپاری شد. رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون، در حاشیه این آیین تشییع که عصر یکشنبه در شهر کازرون برگزار شد به خبرنگاران اظهار داشت: شادروان نجف […]

پیکر پاک مرحوم نجف ملک‌زاده، پدر شهیدان محمد هاشم و محمد جواد و جانبازان دوران دفاع مقدس محمد رضا و محمد کریم، در کازرون تشییع و خاکسپاری شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون، در حاشیه این آیین تشییع که عصر یکشنبه در شهر کازرون برگزار شد به خبرنگاران اظهار داشت: شادروان نجف ملک‌زاده، روز دوم آذرماه ۹۸ در سن ۸۹ سالگی بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

احد رضا زاده افزود: بسیجی شهید محمد جواد ملک‌زاده، بیستم تیرماه سال ۶۴ در منطقه پاسگاه بیات به شهادت رسید و محمد هاشم ملک‌زاده برادر این شهید بزرگوار که او نیز عضو بسیج بود، چهارم دی ماه سال ۶۵ در عملیات کربلای چهار در منطقه شلمچه به فیض شهادت نائل آمد.
پیکر پاک پدر این شهدا و جانبازان دفاع مقدس، بر دستان مردم و جمعی از مسوولان شهرستان کازرون تا گلزار شهدای امامزاده سید محمد نوربخش کازرون تشییع و در کنار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.

شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.