کد خبر:26102
پ
استاندار فارس در جلسه توسعه روابط عمومی:

افزایش امید مردم توسط روابط عمومی هاورسانه هامنعکس شود

به گزارش پگاه خبر؛دکتر محمد هادی ایمانیه در جلسه توسعه روابط عمومی اظهارداشت: مردم داری و خدمت به مردم بایستی اولویت اول دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد و روابط عمومی ها بایستی به صورت کاملاً صادقانه به انتشار اخبار و اطلاعات مثبت و امیدآفرین سازمان‌ها بپردازند. وی بیان کرد: گزینش مدیران و کارشناسان روابط عمومی […]

به گزارش پگاه خبر؛دکتر محمد هادی ایمانیه در جلسه توسعه روابط عمومی اظهارداشت: مردم داری و خدمت به مردم بایستی اولویت اول دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد و روابط عمومی ها بایستی به صورت کاملاً صادقانه به انتشار اخبار و اطلاعات مثبت و امیدآفرین سازمان‌ها بپردازند.

وی بیان کرد: گزینش مدیران و کارشناسان روابط عمومی بایستی بر اساس معیارهای علمی و حرفه‌ای انجام پذیرد تا کارآمدی روابط عمومی های استان افزایش یابد.

 نماینده عالی دولت در استان فارس درباره ارتقای روابط عمومی گفت: روابط عمومی استانداری لازم است برای ارتقای مهارت و دانش مدیران و کارکنان روابط عمومی سمینارها و دوره های آموزشی تخصصی را اجرایی کند.

دکتر ایمانیه با بیان اینکه درخواست‌های مردمی و مطالبات عمومی جامعه بررسی و جمع بندی شده است، افزود: انتظار داریم اخبار امیدوار کننده از افزایش امید مردم توسط روابط عمومی ها و رسانه ها با هنرمندی منعکس شود.

نماینده عالی دولت در استان فارس ادامه داد: برخی تخریب ها در خصوص مدیریت ارشد استان ناشی از صداقت و روراستی و برخی بی سلیقگی ها است.

همچنین در این جلسه دکتر احمد یحیایی ایله ای استاد علوم ارتباطات و روابط عمومی بیان کرد: شناسایی انتظارات مدیران ارشد سازمان ها اولین گام برای برنامه‌ریزی در روابط عمومی است که می‌تواند منجر به تعیین راهبردهای روابط عمومی و طراحی برنامه‌های اجرایی شود.
انتهای پیام/سمیه یگانه

افزایش امید مردم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید