کد خبر:26062
پ
رئیس مجمع نمایندگان فارس:

حمایت از بنگاه‌های اقتصادی بااستفاده از ظرفیت‌موجود استان

به گزارش پگاه خبر؛علیرضا پاک فطرت پیش از ظهر پنجشنبه در جشن تکمیل ظرفیت کارخانه آلومینیوم جنوب بیان کرد: تمامی نقاط فارس دارای استعدادهای ویژه ای است و تمامی نمایندگان فارس با اتحاد در تلاش اند تا بتوان در هر شهرستان نسبت به اشتغال زایی اقدام کنند. وی اضافه کرد: حمایت از بنگاه‌های اقتصادی استان وظیفه تمامی نمایندگان مجلس است و […]

به گزارش پگاه خبر؛علیرضا پاک فطرت پیش از ظهر پنجشنبه در جشن تکمیل ظرفیت کارخانه آلومینیوم جنوب بیان کرد: تمامی نقاط فارس دارای استعدادهای ویژه ای است و تمامی نمایندگان فارس با اتحاد در تلاش اند تا بتوان در هر شهرستان نسبت به اشتغال زایی اقدام کنند.
وی اضافه کرد: حمایت از بنگاه‌های اقتصادی استان وظیفه تمامی نمایندگان مجلس است و تنها به فکر توسعه حوزه انتخابیه نیستند بلکه نگاه نمایندگان توسعه فارس است.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: فارس باید در اقتصاد ملی نقش آفرین باشد و باید اقتصاد فارس و کشور اثر گذار باشد تا بتوان دین مبین اسلام را در جهان بسد داد.
پاکفطرت ادامه داد: مجلس در تلاش است تا مردم از سرخوردگی و افسردگی که در جامعه ایجاد شده است خارج کند و مجلس در تلاش است تا شرایط فاصله دانشگاه و صنعت را کاهش دهد.
به گفته این مقام مسئول می‌توان از دانشجویان و ظرفیت‌های موجود در استان بهره جست تا فارس به عنوان قطب الکترونیک کشور معرفی شود زیرا ثروت در استان‌ها است.
انتهای پیام/ابراهیم عباسی

حمایت از بنگاه‌های اقتصادی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید