۴۶۰ دانش آموز دارابی به اردوی راهیان نور اعزام شدند
۴۶۰ دانش آموز دارابی به اردوی راهیان نور اعزام شدند

جانشین ناحیه مقاومت سپاه ناحیه داراب گفت: ۴۶۰ دانش آموز این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور با ۱۰ دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور شدند. به گزارش پگاه خبر به نقل از ایرنا ، احمد علی مروت، پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این سفر معنوی […]

جانشین ناحیه مقاومت سپاه ناحیه داراب گفت: ۴۶۰ دانش آموز این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور با ۱۰ دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.

به گزارش پگاه خبر به نقل از ایرنا ، احمد علی مروت، پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این سفر معنوی که به مدت چهار روز ادامه دارد و با مشارکت اداره آموزش و پرورش شهرستان داراب صورت گرفته، دانش آموزان با فرهنگ متعالی دفاع مقدس آشنا می شوند.

وی بیان کرد: با هدف بهره‌مندی هر چه بیشتر دانش آموزان از این سفر، در هر اتوبوس یک نفر به عنوان همکار فرهنگی، یک نفر خادم الشهید و یک راوی و سخنران به تبیین دستاوردهای رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس می پردازند.

به گفته مروت، دانش آموزان در این اردوی چهار روزه از مناطق عملیاتی الغمه (یادبود کربلای ۵)، شلمچه، فکه و برخی دیگر از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

شهرستان داراب در فاصله ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار داد.